Nahrávání komentářů

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Má-li skupina mixážní pult, zkusit nahrávání realizovat připojením přímo k němu kabelem. Je-li to tedy z podstaty recorderu možné.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pokud není možnost napojit se na mix pult, můžete zkusit nahrávat zvuk z reproduktorů dynamickým mikrofonem, ten to vezme. Ale nenahraje Vám ten hovor a tišší hudbu. Někdo to takto řeší - "běžný zvuk" má z kamery a to co je přebuzené pak nahradí záznamem z dynamického mikrofonu.
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

Tak si sypu popel na hlavu.Stačilo v menu nastavit správně limiter a vše bylo hned od počátku OK.Jaksi jsem to v návodu nějak nepochopil a limiter měl nastavený na řeč,proto hudba byla přebuzená.
Zadal jsem problém na obchod,kde jsem ZOOM zakoupil(www.muzikant.cz ) a hned bylo po něm,věděli ,kde ja zakopaný pes.
jolefoto

Zdravím všetkých. Kúpil som zariadenie ZOOM H2N. Neviete niekto poradiť kde sa dá kúpiť nejaký ten chlpatý návlek na toto zariadenie. Toto zariadenie je dosť citlivé a pribalený molitanový návlek jaksi neni dostatočný na ochranu pri nahrávaní vonku. Ďakujem.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Mám ušitý z plyšové hračky. Jen si uvědom, že to zase až tak moc v silném větru nepomáhá.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Co já vím, tak se prodávají chlupaté návleky přímo na Zoom záznamníky a to od různých firem. Stačí zagooglit a ono se toho určitě spoustu objeví. Kvalitní značkové jsou dost drahé. I tisíce korun.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů