Tvorba DVD

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Bob

Prosím o radu,
Mám studio 9 ,procesor 2Giga, paměti 512MB, když vytvořím film a dám vypálit DVD, nebo jen vytvořit a nevypalovat, asi po 2-3 min mi to hlásí chybu vu studio file a ukončí se. Už jsem zkoušel ledaco,nainstalovat patch 9.4.3. i různá nastavení. Nevím, jestli to mám správně nastaveno. Když otevřu na liště správce úloh , CPU je mezi 96-100%.
Prosím o radu nebo nějaký odkaz. Už se s tím mořím třetí týden.
Díky BOB.
Pablo

PC máš dostačující. Zkus přeinstalovat Studio nebo opravit system
BOB

To už jsem zkoušel a nic platné. Možná, jestli nevadí, že jsem filmy z kamery ukládal ještě pomocí PS-8. Já jsem pak musel kvůli viru reinstalovat celý PC, krom disku na kterém mám jen filmy z kamery stáhnuty přes PS-8. Po vyčištění hl.disku a instalaci XP jsem dal novější PS-9 a teď, sestříhám film, přidám střih a hudbu, vše ok, ale po 2 min. se renderování ukončí a píše chyba v systému program file. Tak fakt nevím co s tím.
Steve.j

PS 8 to nebude. Ja taky daval video pres osmicku a ted mi jede v devitce normalne. Jinak nevim cim to muze byt. sorry
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Bob: tu je kazda rada dobra. Skus napista co ti vypise za hlasky. Mozno sa niekto chyti.
pablo1
Příspěvky: 14
Registrován: 17.01.2006, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Blbne ti jenom Studio ?
pablo1
Příspěvky: 14
Registrován: 17.01.2006, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Nepal ve Studiu.
Dodo

Čo máme rozumieť pod "...vytvořím film ..." ? Exportuješ do mpg ? Nie ? Skús, čo to spraví... Čo máš nastavené v exporte na DVD ?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host