Chyba importu - špatný formát

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Wema
Příspěvky: 30
Registrován: 27.08.2010, 10:24
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den přátelé.

Chystám se udělat na závěr požárnické sezony video z uplynulého roku a nedaří se mi načíst některá videa. Vždy jste mi dobře poradili, proto dávám jedno video na vzor, jestli by jste nenašli problém, proč to nejde .... respektive spíš řešení. Pi importování videa do PS 15 mi program vyhodí nějakou tabulku psanou azbukou se dvěma odkazy na internet. V nadpisu tabulky stojí "MPEG-4 Encoding/Decoding"

Mám Pinnacle 15 Ultimate Collection

Zde je odkaz na jedno mé problémové video:
http://leteckaposta.cz/477798719

Velice Vám děkuji za radu.
S pozdravem
Vojta Peterka
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bude potřeba aktivovat číselným klíčem MPEG4...
Wema
Příspěvky: 30
Registrován: 27.08.2010, 10:24
Kontaktovat uživatele:

Trochu jsem to pochopil .... nechal jsem si to přeložit googlem. V programu jsem zadal "Nápověda > Můj pas" a opsal kódy do vyběhnutého okna na aktivaci ..... bohužel mi to po napsání kódu sdělilo, že sériové číslo je neplatné ... nemohu to pmoc pochopit, co víc to po mě chce ....

Děkuji z pomoc
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nechci Vám kazit radost,ale pomoc budete muset hledat nějak jinak.Nemáte originál instalaci a máte ji ošetřenou nějakým starým ruskojazyčným patchem.Pokud by jste měl originál není problém si zažádat reaktivaci klíčů a ty Vám přijdou na email po registraci programu.
Vypadá to nějak takto:
[attachment 118 Pinnacle_first.jpg]
a takto:
[attachment 119 Pinnacle_serial.jpg]
Přílohy
Pinnacle_serial.jpg
Pinnacle_serial.jpg (139.62 KiB) Zobrazeno 269 x
Pinnacle_first.jpg
Pinnacle_first.jpg (162.21 KiB) Zobrazeno 269 x
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů