Pinnacle 21: Nejede export - co mám špatně?

Odpovědět
gully
Příspěvky: 5
Registrován: 20.08.2017, 06:09
Kontaktovat uživatele:

Ahoj všem,

snažím se vyexportovat video, ale nedaří se mi zřejmě nastavit parametry exportu. Můžete mi poradit, co mám špatně a jak by to mělo být? Export se zasekne na 75. snímku. Vše potřebné by mělo být na přiloženém obrázku.

[attachment 1203 export.jpg]
Přílohy
export.jpg
export.jpg (230.51 KiB) Zobrazeno 1298 x
Miroslav Polner

Zaseknutie nie je nastavením projektu, skúste na tom mieste, kde sa to zasekáva vystrihnúť jeden obrázok, prípadne kúsok ak to tam nebude vadiť a vyskúšajte či to pôjde.
gully
Příspěvky: 5
Registrován: 20.08.2017, 06:09
Kontaktovat uživatele:

Odstranil jsem vstupní titulek a jeden snímek z videa. Teď už se nepřevede ani jeden snímek. Toto je skutečně na Pinnacle studiu velmi iritující, protože po každém pokusu musím program restartovat - nelze prostě export přerušit, přenastvait a udělat znovu.

-
Začínám litovat, že jsem utratil peníze za upgrade na 21 ULT. Potřebuju vyexportovat cca 30 minutové video a nejsem toho schopen ani za 2 dny dosáhnout!
Miroslav Polner

Ten projekt čo exportujete ste robili v tej 21, alebo ešte vo verrzii20? Skúste ešte urobiť nový projekt ,skúšobne a ten exportovať.
Frenkie
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2014, 17:52
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Zkusil jste to vyexportovat v rozlišení v kterém je to natočené?
gully
Příspěvky: 5
Registrován: 20.08.2017, 06:09
Kontaktovat uživatele:

Pánové, děkuji moc za váš čas i snahu. Přes všechny vaše rady a nápady se mi s tím ale nepodařilo v P.S. pohnout. Takže jsem to nastříhal v Camtasia studiu, v P.S. vyexportoval pouze titulky, přidal do sestříhaného videa a naprosto bez problémů v něm i vyexportoval.

Když to jednoduše jde v Camtasii, proč by to nemohlo stejně jednoduše jít i v Pinnacle studiu? Chci tím říct, že by se vývojáři P.S. měli možná zamyslet nad tím, jestli do nových verzí stále přidávat efekty a featury, nebo jestli vylepšit základní funkce studia, jako je např. export, ale také podle mě pomalost a těžkopádnost programu.

Ještě jednou děkuji.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host