Pinnacle Studio 19 - padá počítač

Odpovědět
profesor
Příspěvky: 2
Registrován: 23.05.2017, 11:55
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den všem,
po kompletní instalaci a spuštění mého Pinnacle Studio 19.5.1 mi po nějaké době editování spadnou Windowsy (10) a vypne se počítač. Můžete mi poradit, čím to asi tak je a kde to spravím (v Pinnacle moc možností k nastavování není).
Předem děkuji za každou odpověď
profesor
Příspěvky: 2
Registrován: 23.05.2017, 11:55
Kontaktovat uživatele:

Problém jsem objevil, ale nevím, jak ho odstranit - hned po spuštění a importu nějakého videa se mi spustí BGRender aplikace a zatíží procesor na 100% a počítač padá. Nikde jsem nenašel, kde se dá nastavit renderování na pozadí a vypnout akcelerátory, abych ten rendering "uklidnil" (v počítači problém není, mám dostatečně rychlý CPU)
makofoto

Vytížení procesoru na 100% nesmí vést k pádu počítače - vypovídá to o nedostatečném chlazení procesoru (může být klidně zanesený větrák) nebo je nedostatečně chlazena grafická karta. V obou případech není závada v softwaru, ale hardwaru pročítače.
Alessi
Příspěvky: 7
Registrován: 16.05.2015, 18:03
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Při práci na projektu (konkrétně použití funkce lupy) spadl Pinnacle. To se mě stává, když je projekt delší, než 20 minut (odpozorováno). Po spuštění se zeptá, zda pokračovat v projektu, začít nový, nebo opravit. Tentokráte žádná z možností ale nevedla ke spuštění, pouze můžu zobrazit protokol o chybě a vidím čísla chyby. I při smazání projektu, kde chyba nastala se nic nezměnilo. Obvolal jsem známé, nikdo neporadil a firma, která mě několikrát dělala nějaké úkony na PC, nemá s tímto programem zkušenosti a nechce mě připravit o rozpracované projekty.
Co dál? Díky!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů