Střih 3D videa a jeho rendering

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Joe

Dobrý den, chtěl jsem někoho z přítomných poprosit, zda nemá zkušenosti se střihem a především s výsledným renderingem 3D videa. Již delší dobu dělám pokusy s kamerou Sony HDR-TD30VE (http://avmania.e15.cz/sony-hdr-td30ve-3 ... deho-video). Byť se již nevyrábí a vypadá to, že od 3D se všeobecně ustupuje, záběry přímo z ní jsou na 3D televizi velice pěkné. A nevadí ani, že vlastní kamera je tvořena vlastně dvěmi poměrně nekvalitními kamerkami. Výsledný 3D obraz je docela fajn :-). A zajímavé je třeba i to, že display na kameře je 3D i bez brýlí :-).
A teď k problému: do střihového programu (např.Vegas 13) se naimportují dobře jako spojené tři stopy: jden stereo zvuk a dvě samostatná videa. Ale po sestříhání se mi nedaří najít žádný způsob, jak vyrenderovat video ve stejném formátu, jako je to, co vylezlo z kamery. Všechny možné formáty jsem vyzkoušel a nikdy se to nepodařilo na 3D TV (kde jinak originál 3D videa z kamery běží) přehrát můj sestřihaný "výtvor" korektně.
Určitě v tom bude nějaká moje totálně školácká chyba, ale nevěděl byste někdo, jak na to ? Můžu poskytnout i vzorky originál videí z kamery na pokusy :-)
Díky moc!


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 00:03
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů