titulky pinnacle 20

fender
Příspěvky: 16
Registrován: 22.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

Zdrávím! Opět se loď potápí! Mám koupený pinnacle 20, při titulkách mi vyskočí cedule otevřít chyba prohlížeče přehrávač nelze otevřít,důvod nebyl obdržen nástroj k tvorbě titulků ,už jsem i přeinstaloval program na počítači mám 10 ,nevíte čím to muže být? Na 19 kreklé mi to fungovalo ale i u té mi padal obraz! Takže už mi padá i obraz a celkově to kolabuje!
aaaaa

Pozri inú diskusiu (vyššie 17,18,19, tam je vnútri 20), ja mám ten istý problém, riešim o s "Technickou podporou" a stále to nejde. Aj keď spravím prázdny film bez scen a vložím 2-4 titulky, tak sa stane to, čo píšeš.
sotas

Teď dělám video kolem 30-40 minut, již tam je nasekáno cca 20 titulků a ještě to určitě zahustím. Zkušenost je taková, že mě občas tato chyba naskočí, ale po restartu mohu pracovat dále a titulek vložím dle představ. Tedy párkrát za večer restart (cca 1x až 2x za hodinu) - který ale probíhá celkem svižně a pak už to jede zase chvíli. Ten restart je stejný jako u 19. S přibývající velikostí videa je práce složitější a složitější - zpomalují se reakce. V 19 jsem to dotáhl na 73 minut, ale to už byla pruda. Raději nyní udělám po 40minutách 2. díl.
aaaaa

Technická podpora (už asi 10 mailov/odpovedí) sľúbili dnes odpoveď, ale potrebujú konzultovať. Od 19 verzie som klesol pod 30 minúť (PS19 som už zrušil), ale teraz je to PS20 úplne jedno, zahltí sa hocikedy. Mám teraz nahodené 2 filmy s 18 a 40 minútami a prdkam to po 2- 5 titulkov a to sa snažím uvoľniť, čo najviac pamäti.
Mne to isté spraví aj prázdny film bez scén (iba pokus), keď začnem vkladať len titulky 1-5 ks.
matik9
Příspěvky: 16
Registrován: 31.05.2012, 16:09
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, chcem sa spýtať že či robíš dlhšie videa ako 10 min ? Pretože ja strihám tak cca do 10 min jednotlivé kapitoly filmu a potom to skladám nakobiec a je to v pohode. Samozrejme keď som zo začiatku robieval dlhšie videa tak to padalo. Teraz je to ok.
aaaaa

Pravidlom u mňa bolo, že do 60 minút (PS18 a 19), aby vliezlo na 1 DVD. Minule (PS19) som to rozdelil na 2x pod 30 minút, lebo bol problém s exportom videa a pozeraním. Ale teraz mám 18 a 40 minútové (predtým som ho rozdelil na 2x 20 min, teraz PS20 som ho zase zlepil). Ale aj pokus s 0 minútami v PS20Plus (prázdny) len s 2-5 titulkami má problém. Niekedy padá tiež, keď som zlepoval, ale teraz nepustí titulky a napíše "Porucha: Nemáte zakúpený editor na titulky". Pozri inú diskusiu a jednu vedľa PS20.
fender
Příspěvky: 16
Registrován: 22.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já jsem u pinnacle 20 měl 10windows to mi chodilo moc špatně a to jsem vždy instaloval origoš kupovaný,ale šel jsem zpátky na 7 profi a tam mi to chodí mnohem líp! Ted jsem dělal dovolenou 2h 40min v 1920*1080 50p celkem v pohodě,titulku 9 ks .nejvíc pak vypnout ale co musím pochválit export pokaždé bez chyb!
aaaaa

Nazdar Fender
a čo počítač a RAM (vlastne až teraz som si všimol, že tam máš win 7, to už je dávno preč, teraz mám win 10 "1607", 4GB). Technická podpora 24hod Corel to rieši už 2 týždne a stále nič, všetko, čo navrhli nefungovalo/nepomohlo (nová inštalácia , rendrovanie na pozadí, nastavenia znížiť na 60 zo 100, vymazať a premenovať staré adresáre, nový render filmu a pod.). Akcelerátor ide len na grafickú kartu, tak skúsim pozrieť, čo doma mám, koľko GB na NVidia.
matik9
Příspěvky: 16
Registrován: 31.05.2012, 16:09
Kontaktovat uživatele:

Fungujem na Pinnacle už od verzie 15, samozrejme práca v tomto programe je naozaj náročná z hľadiska či už stability alebo celkového fungovania programu. Za seba môžem povedať že najlepšie mi teraz pracuje verzia 19. Pociťujem rýchlejšie renderovanie, a aj stabilitu, už tak program nepadá ako tie predchádzajúce vrátane verzie 18, ktorá mi pri strihu z viacerých kamier program mrzol a padal. 19-tka to už zvláda dobre. Čo sa týka tých titulkov, mne to tiež vyhadzuje " ]Nebol obdržaní nástroj k tvorbe titulkú"! To ide obísť zatiaľ len jedným spôsobom a to skončením programu a opätovným zapnutím, potom to už funguje dobre / aspoň mne to tak ide /.
aaaaa

Mne tie titulky končia každú chvíľu, spravím len 3-4, niekedy len jeden (púšťam PS20 Plus po 3-4 titulkoch aj 20x). Ale asi máš iný Windows, mám win 10, RAM 4 GB).
Technická podpora, dúfam, že na tom pracuje.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host