New in Pinnacle Studio 19

Odpovědět
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

Přílohy
2015-09-29_180232.jpg
2015-09-29_180232.jpg (39.72 KiB) Zobrazeno 1374 x
Lada_K

Má smysl přecházet z 18 ? 4K nepotřebuji...
Miroslav Polner

4K má aj Pinnacle 18 a zatiaľ sa určite na verziu 19 neoplatí prechádzať, má veľa chýb, napríklad ide pomaly a seká pod Windows 7 a to nehovorím o pádoch každú chvíľu! Je zaujímavé, že pády sú už aj v starších verziách a tento problém neriešili, hlavne, že stále vydávajú nové verzie a chýb ešte viac, miesto toho aby odstránili chyby v predchádzajúcom programe! Len predávať a mať zisk je zrejme ich heslo!
Miroslav Polner

Pinnacle studio 19 vydalo už dva opravné balíky, ani jeden však nerieši závažné chyby v tomto programe!

http://howto.corel.com/en/p/Pinnacle_St ... _available
Lada_K

Tak děkuji za informaci, zůstanu zatím na 18 ...
Frenkie
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2014, 17:52
Kontaktovat uživatele:

Verze 19 Ultimate si zatím neporadí s videem formátu .MTS. Zvuk jde normálně, obraz zpomaleně. V P17 bez problémů. Zcela chybí základní titulky z předešlích verzí. ( Ty se,ale dají nainportovat z předchozí verze.) Jinak jsem zatím na nic vážnějšího nenarazil.
pepelino
Příspěvky: 8
Registrován: 14.02.2013, 09:41
Kontaktovat uživatele:

Používám starší verzi PS 15 a chtěl bych si pořídit novější software tohoto programu.
Samozřejmě počítám s Windows 10. Chtěl jsem zvolit PS19, ale zdejší názory na něj nejsou zcela
povzbuzijící. Poraďte prosím. Asi se vyplatí s PS 19 ještě počkat a taktéž i s W 10 ??
Děkuji
Miroslav Polner

Ak máte Win 10 tak Pinnacle Studio 19 funguje bez problémov, skôr sa prejavujú chyby vo Win 7.
ciku

W19 Ultimate ve WIN 7 v časové ose, neustále rotoval kolečkem a pak poskočil zase o kus dál, nebyly hladké přechody v náhledu - jen jsem doufal že to bude vždy vše OK. Obtížně se dávalo video dohromady. PC je starší ale stále slušně vybavené - Pinnacle 18 šlapala jak hodinky.
Přeinstaloval jsme tedy na W10 - přechody jsou u hladší a plynulejší, ale v kuse mi píše, že NGstudio resetovalo grafickou kartu. Což je k vzteku. Navíc u videa 35min, mi po renderování nebere v potaz automaticky generovanou hudbu - prostě ji tam nedá. běžný zvuk zůstane. Trošku lépe se to chová při renderování do MP4 - to jen vyhazuje hudbu. Při renderování do MOV se resetuje grafika a ještě vyhazuje hudbu. Pokud to vide zkrátím na cca pár minut - hudba tam je...
Miroslav Polner

Pinnacle Studio19 vykazuje chyby aj pod Win7 a aj Win 10. Už som na to upozornil výrobcu a odpoveď od nich som dostal, že im je to ľúto! Neviem prečo predávajú niečo bez dostatočného overenia funkčnosti, to im naozaj až tak ide len o zisk? Pod Win7 pri editácií videa je program skoro nepoužiteľný a to aj napriek tomu, že už vyšli dva opravné balíky!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů