Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Při laboracích s Avidem jsem přišel na zajímavý bug,doporučuju zkusit zkušeným uživatelům a těm co používají zálohování systému aby jej mohli vrátit do původního stavu.Zkoušeno na 64 bitovém Win 7 ultimate.
1)V adresáři C:/Program Data/Pinnacle/Pixie vytvořte novou složku.
2)Všechny soubory v adresáři Pixie přesuňte do nové vytvořené složky.
3)Spustěte Avid studio.
Ejhle,změní se úvodní obrázek a v něm se objeví název Avid Studio 2011 Ultimate v zeleném pozadí s palmami a informační animace.

Copak asi měl nebo má Avid v plánu s tímto softem?

Samozřejmě program se nerozběhne,oznámí Vám,že není zadáno licenční číslo a že máte reinstalovat:-)
No zavřel jsem Studio a všechno jsem dal do původního stavu a Avid studio se zase otevírá s obrázkem kamery a kolibříka.
Pokud jste někdo hračička a najdete správný soubor .pf2 lze odstranit pass informaci,změnit informaci o majiteli programu,zablokovat funkce HD a ještě nějaké možnosti.
Předpokládám,že v tento okamžik hackeři zastříhali ušima:-)
Jak se co projeví na funkcích ještě nemám zcela vyzkoušené a replikované v jiném PC.
Pokud by jste někdo věděl nebo měl link na forum jak se vlastně jednotlivé soubory s licenčními čísly vytvářejí,nebo cokoliv podobného byl bych vděčen za informaci do soukromé zprávy.
Na téma hackování tohoto programu bych tu nerad viděl další diskuzi a vlákna,pokud Mart usoudí,že tento příspěvek se tu nehodí,nebudu se cítit dotčen,když ho smaže.

Uvedl jsem tento příspěvek abych potvrdil svoji tezi o tom,že pokud se nepoužívá originální program,nelze vyloučit chyby a pády programu a nemá cenu v pirátské verzi cokoliv nestandartního v chování softu označovat za chybu programu.
Bohužel Avid zatím neuvolnil oficiální verzi trialu,takže není s čím srovnat.To co se objevilo na netu,byť to vede na stránky Avidu se jako trial nehodí a není to použitelné,HD funkce jsou bloklé a neobsahuje to Bonus obsah.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Ano Stevie, je to přesně tak, jak tu popisujete. Opravdu by mne velmi zajímal rozdíl mezi stávající a touto nově objevenou verzí Ultimate. To napoví, až budoucnost....
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já si počkám co se vlastně od toho května bude prodávat.Mezi soubory se seriovými čísly už jsem objevil jeden s názvem Avid Trial to Studio a druhý s názvem Studio to Studio Plus.Na Ultimate jsem ještě nenarazil.Snad s námi Avid nevyprudí a verze k prodeji bude opravdu shodná s tou co si většina z nás pořídila na netu.Takže nejdříve počkám na trial a pak si ověřím co vlastně bude v prodejní verzi.
jojozu

ahojte
práve testujem avidko ale nejak divno sa mi zdá zadávanie hudby pod menu DVD, neviete náhodou ako sa to má spravne robiť?

dik
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Ještě nemám dobře odzkoušenou tvorbu menu,já odpovím později.
Ale mám další zajímavost:Na stránkách Avidu http://www.avid.com/US/products/family/Studio
jsem se podíval na možnost stažení trialu 15.No překvapení,pokud si zvolíte,že chcete trial Studia 15 je tam odkaz i na Avid Studio trial,odkaz zde:http://apps.avid.com/Studio_trial/
vksoft
Příspěvky: 17
Registrován: 29.03.2011, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Tak to jsem zvědav, jestli je to ta původní trial verze AS nebo jiná. Původní je pouze 15ti denní, tady píšou 30ti denní. I když velikost souboru vypadá stejná... Stáhneme a uvidíme.
vksoft
Příspěvky: 17
Registrován: 29.03.2011, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Všiml jsem si jedné nepříjemnosti v AS: u videoklipů v knihovně se v okně Informace zobrazuje špatné datum a čas souboru - AS ukazuje datum a čas uložení souboru do počítače, nikoliv datum a čas skutečného vytvoření souboru v kameře. Průzkumník Windows zobrazuje správné datum. Můžete to někdo také vyzkoušet? W-7/64.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Ano je to tak,ale bohužel je to správně.Informace o vlastnostech souboru AS přebírá od Woken a když se podíváte v průzkumníku na soubor a kliknete na jeho vlastnosti,tak zjistíte,že datum vložení je nadřazeno datu pořízení a ještě je to hovadsky popsané.
Datum vložení je posáno jako datum pořízení a skutečné datum pořízení je popsáno jako datum změny.
Já jsem kdysi náhodně zvolil při ukládání vlastní popis položek,který dodržuju a tak s tím tento problém nemám,ale uznávám,že to není korektní.
vksoft
Příspěvky: 17
Registrován: 29.03.2011, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Jo jo, už to vidím ve Woknech. Je to jejich chyba, a docela blbá. Jak může někdo udělat ve Windows takovou chybu? Datum změny je dřív než datum vytvoření - hrůza. Naštěstí se dá alespoň pořadí klipů detekovat podle jejich názvu, protože kamera je označuje pořadovými čísly. A pro přesné datum a čas si holt zobrazím průzkumníka...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den všem. Povedl se mi vytvořit jednoduchý AVCHD DVD projekt s jednoduchým dvoumenu, které používám nejčastěji. První je hlavní menu - přehrát celé a výběr scén a podmenu se dvěma položkami a tlačítkem kořenovým - hlavní menu. Oboje menu jsem umístil, až za Úvodní video, v mém případě vlastní logo, kterým zahajuji všechna svoje videa. Použil jsem přednastavená menu Nabídka disku - neobyčejná a ty jsem upravil podle vlastního vkusu.

S přepočtem a finalizací nebyl žádný problém. Povedlo se to vždy na první pokus. Udělal jsem dvě varianty, první se zmíněným logem, až po menu spojené s prvním filmečkem v projektu. Obojí se povedlo i na první pokus vypálit. Bál jsem se problémů, které se pravidelně projevují v PS. K mému milému překvapení vše proběhlo v pořádku a na poprvé. Projekt se skládá z dvou filmečků dlouhých 23 a 11 minut.

I když je tvorba nebo úprava menu odlišná, než v PS, je intuitivní a ten, kdo se pokoušel vytvořit vlastní titulky to zvládne stejně. Pro mne další důvod, opustit po létech Pinnacle Studio a postoupit o metu dále ve tvorbě amatérského videa, tentokrát v AVID STUDIO.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů