New in Pinnacle Studio 19

Odpovědět
Spark

haf napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mohu potvrdit. Mám pinnocle 19 a nedoporučil
> bych ho ani nepříteli. Seká se, padá a z *.mov
> zdrojových sekvencí dává ještě na výsledek
> reklamní vodoznak. Přemýšlím o něčem
> jiném. máte někdo návrh?


Pracujem len v Pinnacle 19 na OS Win7 64 bit. Okrem toho je to notebook i Intel Core i7 4700, 8Gb Ram, SSD 128 Gb system kde je aj Pinnacle a nenastal žiaden problém. Zo svojej 70d spracovávam .Mov súbory na ktorú primárne aj točím.
Rendering oproti Pinnacle 18 sa mne osobne zdá o 100% rýchlejší. Všetko je ale v pohode. Efekty aj keď ich mám nainštalované prostredníctvom rôznych patchov nevyužívam. Akurát tak titulky. Nevie a nechápem kde môže mať mnoho ľudí problém. Treba si vyladiť PC a skúsiť používať kvalitné kodeky z iných strán ako pinnacle. Opakujem, že som prešiel všetky verzie pinnacle a tuším že prechod na ver.16 bolo utrpenie. Teraz je to ale to pravé. rozhranie je podobné od verzie 16 ostatným strihovým programom. Som zvyknutý a nepotrebujem prejsť na niečo iné, v pohode spravím čo potrebujem a hlavne viem ako.
Olda

Začínal jsem na Pinnacle asi před 5ti lety. Po delší době jsem se rozhodl obnovit činnost zpracování filmů a pořídil si Pinnacle 19 (legálně). Nainstaloval na Win10 64 bit. Instalace proběhla bez problémů, ale nastal problém - nepřehrává se zvuk. Zkrátka všechno je hluchý. Před importem vše OK, ale po jeho provedení ticho. Nejen u importovaných klipů, ale i u všeho co je v Pinnacle. Prošel jsem celý SW, jestli jsem někde něco označil či neoznačil, a stále nic. Věděl by někdo poradit, kde je chyby? Slíbil jsem film z vánoc. Díky.
Spark

Vedľa osi je označenie klipu - repro ak nie je prečiarknuté, skús klip pustiť v okne tak, že ho prehráš cez import médií nie už na časovej osi.
Ďalej je v menu položka použiť kodeky iných strán ako pinnacle.
A potom si treba nainštalovať full pack kodekov, napr. Klite Kodek pack Full . Sú aj iné, ťažko je niečo odporúčať - používam tieto kodeky už min. 5 rokov a doposiaľ nebol nikdy problém.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pokud máš řádně nainstalovány Windows, pokud máš řádně nainstalované Pinnace (koupené), tak nehledě na nějaké další kodeky (?!) to musí všechno "jet" !!! Pokud né, začni hledat chybu. Vem návod, čti a když to nepomůže, zkus do stávající instalace Pinnacle nainstalovat novou instalaci. Měla by se ti otevřít tabulka s nabídkou - obnova (repair), zvol tuto varantu. Obnoví se jen soubory poškozené, nebo nějak nefunkční. Ve většině případů je to nejrychlejší řešení. Pokud ani potom to nebude fungovat, je někde nějaká chyba v SW nebo v nastavení Windows. Tolik má zkušenost...
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Mám PS 19 Ultimate,keď ho vypnem a chcem znovu zapnuť tak mi nechce sa otvoriť.Keď reštartnem PC tak sa otvory.Mám Win 10.PS je krabicová verzia,oreginál.Zatiaľ sa mi to nestavalo.Druhy problém mám,keď zostriham z dvoch kamier - Multi-kamera editor,keď dám OK,tak cele okno je žlte s !.
Preistaloval som PS a stale to iste.Doposial nebol žiadný problem.Ďakujem za každu radu.
Jirka M

Může se stát po vypnutí programu, že proces běží dál na pozadí a nelze ho znova spustit. Nemusí se restartovat počítač, stačí otevřít Správce úloh/ Procesy/ NG Studio - označit a dát ukončit úlohu. Pak se dá znovu spustit.
Miroslav Polner

Príčin môže byť viac, to, že po zatvorení sa nedá znovu Pinnacle Studio otvoriť, je tým, že sa v správcovi úloh nezatvorí NGStudio.exe, pokiaľ ho manuálne zrušíte, tak nemusíte PC restartovat. Ctrl spolu s Alt -Del, správca úloh- procesy. Druhá chyba bude zrejme spôsobená ovládačom grafickej karty, alebo kodekom, príčin je viacej, takto sa ťažko radí na diaľku.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Dodám k p.Polnerovi :
Návod na kontrolu, zda něco běží po teor. uzavření: Spustťe před uzavřením taskmanager (Ctrl+alt+delete), v procesech zkontrolujte, zda běží cokoliv, co patří k Pinaclu, počkejte, zda končí. Pokud ne, je možné využít příkazu "ukončit proces". Funguje ve Win XP až po 10. Corel, ve kterém jedu já, to občas potřeboval, poslední Wokna 10 upozorňují na běžící procesy automaticky a po chvilce ho uzavřou.Prakticky totéž Vám doporučil včera JirkaM.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Ďakujem,mali ste pravdu NGStudio bežalo na pozadi,keď som ho odstranil tak som ho mohol znovu otvoriť.Graf.kartu mám Nvidia GeForce GTX 750TI,stale mám najnovšie ovladače.Neviem či sa to dá nejako odstraniť.Ešte neviem či niekto striha z dvoch kamier,lebo teraz nechce sa mi otvoriť zostrihana scéna.Uloži mi ho v žltom rame s vykričnikom.
Miroslav Polner

Ja strihám aj zo štyroch kamier, ale ak máte žltý rám s výkričníkom, to znamená, že video je uložené v inom adresári , buď bolo premiestnené, alebo vymazané! Skontrolujte si kde je uložené video a znovu ho natiahnite.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů