New in Pinnacle Studio 19

Odpovědět
Milan

Točím svatby víc jak 25 let a je zajímavé že i když nabízím záznam na disku BD,tak všichni chtějí spíš DVD i když je to za stejnou cenu..
Já jim to nakonec vnutím s tím že jim z toho udělám i DVD. Důvod je jasný,chtějí to půčovat známým a ti mají většinou přehrávač DVD.
Ještě se mi nestalo že by to chtěl někdo na flešku,dodatečně na hardisk to jo a nesestříhané.
BD se moc nechytlo ,stejně jako S-VHS ,na to jsem dělal jen 1 svatbu.
Dnešní DVD přehrávače umí dost dobře dopočítat chybějící řádky,tak že se na to nechá i koukat a většině lidí to stačí.
Mě né tak točím 50P. Na co budu ukládat pro někoho 4K nevím.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro: Jirka M → 07. 01. 2016 22:13
Ano, zaveďte cenzůru na to, co se Vám nelíbí. Pan s odkazem → ciku 07. 01. 2016 09:27 má dle mne 70% pravdu. Někomu se to nelíbí, hlavně zastáncům vypalování za kadou cenu (!). Jsou i tací, co dodnes fotí na analog. Firma KODAK teď dokonce představila novou kameru na Super 8 mm (!). Každého věc, co je mu bližší. Nevím která školka má 100 dětí (možné to je), ale pochybuji, že sto rodičů může přehrát BR (!) ale když si donesou svoji flešku, jde to přidat (podle mne, optimální řešení). Zásuvku na flešku má dnes každá TV a flešky se dají koupit už od 100 kč (někde i levněji...). Ale když někdo chce DVD, prosím, jeho volba (to je těch zbývajících 30%). Není problém. Ale dělat si dnes knihovnu z DVD - tak to tedy ne.....(ještě mám doma 250 kazet VHS...)
Milan

U nás jsou školky 3,jedna čítá 240 dětí ,druhá 180dětí ,třetí 50dětí.Samozřejmě ve třídách po zhruba 25 dětech.
Různé akce mají všechny třídy. Nikdy do školky nedělám BD disky,jen DVD. Nevím kdo by se tím chtěl zadarmo zabývat ve školce
a od rodičů vybíral flešky s tím aby to nepoplet po přidání záznamu. Pro mě by to ušetřilo náklady na DVD a inkoust na potisk.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro: Milan - 10. 01. 2016 20:20
...........máte moje sympatie...................u nás je jen jedna školka (!) a ta má 25 dětí...."no comment"
Milan

Tak jsem zase naletěl ,koupil jsem Pinnacle 19 ULTIMATE a ono v tom nejde pálit AVCHD2 na disky DVD,pouze export na karty.
Export na Blu-Ray disky se musí dokoupit,s tím jsem se ještě nesetkal. V dnešní době je možné všechno, drzost nezná mezí.
Kdybych si přečetl dřívější příspěvky tak jsem nemusel dneska truchlit. Já ani žádnou kartu na placení nevlastním.
Holt jiná doba.
Vojtech

Kúpil som PS 19. Spustím software - všetko funguje , ale ako náhle chcem export do súboru, program vždy zamrzne. Zatvorím a nejde spustiť , až po reštartovaní PC.A potom znovu to isté. Viete mi niekto poradiť prosím ?
Miroslav Polner

To vyzerá na hardwarovú chybu, skúste navoliť export na iný disk ak máte .
haf

Mohu potvrdit. Mám pinnocle 19 a nedoporučil bych ho ani nepříteli. Seká se, padá a z *.mov zdrojových sekvencí dává ještě na výsledek reklamní vodoznak. Přemýšlím o něčem jiném. máte někdo návrh?
Miroslav Polner

Pinnacle Studio 19 Ultimate je lacný program pre domáce použitie a tej cene zodpovedá kvalita, ak naozaj chcete robiť vážnejšie projekty a vyhnúť sa problémom padania a podobne, určte si treba priplatiť a kúpiť si stabilnejší a overený program ,ako napríklad SONY VEGAS 13 PRO, prípadne lacnejšiu verziu platinum, alebo EDIUS 8 - lacnejšia verzia je NEO 3
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Já jsem po Pinnacle 16 (začalo období padání projektů...je v šuplíku org.DVD) přešel na Adobe Premiere Elements 12 (už je č.14), cenově se to od sebe mnoho neliší a mám božský klid. Je to čisté prostředí, žádný cirkus Pinnacle (se stovkami nesmyslů/přechod/efektů k ničemu!). Už mám Adobe přes rok, udělal jsem na něm asi 30 editací videí (většinou do souborů AVCHD-MP4..) a ještě to ani jednou nespadlo!!! Myslím si, že pro amatérské video je Adobe to pravé. Co se rychlosti týká, je to v normě. Když jsem dělal na Sony Platinium, tak to byla doba, než se videa vyrenderovala, podle mne asi dvakrát pomaleji nežli v Adobe. To je moje zkušenost.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů