Pinnacle 19

kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro Styf:
.......podívejte se na to, je tam i dizkuze k problémům, jsou tam i poslední opravy. Zatím jsem tam našel vždy všechno......(!).
http://translate.google.cz/translate?sl ... 2F&act=url
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pre kamera 11
- zatiaľ som nič také čo by odstránilo môj problém som nenašiel.Zatiaľ ďakujem za každú radu.
Miroslav Polner

Ono to vyzerá tak, že PS si pamätá predchádzajúci projekt, ktorý ste vymazali a hľadá nejaký neexistujúci súbor, hoci už by nemal reagovať, skúste v zložke Dokumenty, projekty Pinnacle Studio vymazať všetky nepotrebné názvy, ponechajte iba tie čo potrebujete na spustenie projektu s ktorým chcete pracovať, potom exportujte video , najlepšie s novým názvom a ak je možné aj na iný disk.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Vyskúšam úplne nový projekt,potom sa ozvem.Ďakujem.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

...........nevím jaké máte znalosti ve střihu videa (!) a s Pinnaclem zvlášť. Že je Pinnacle od č. 16 "sázka do loterie" je zde asi známé. Stačí si pročíst problémy okolo a máte jasno. Řešením je buď přejít na jiný střihový program, nebo se smířit s tím, že Pinnacle je Pinnacle a problémy byly a budou. Problémy my měly vyřešit tyto postupy:
1) Koupený org. program !!!
2) Vymazání všeho o Pinnacle a nová instalace včetně ...
3) Při práci - editaci, renderování vše nepotřebné vypnout. Hlavně internet a antivir (!!!)
4) Pracovat na jednom disku a odesílat data na jiný volný disk C → D, E a pod....
5) Vyhýbat se "krkolomným efektům" náročných na výpočet PC - právě mnohé efekty jsou příčinou pádu. Někdy nestačí paměť, jindy grafická karta. Problémy jsou i s efekty, které nejsou kompatibilní s Pinnacle (nejsou Pinnacle podporovány...). Znám co mají nijak výkonné PC a jedou. Jen to mají delší (renderování)....................2x, 3x....oproti originálu. Záleží, co od toho očekáváte........
PS: .....také číst co je v tabulce ERROR napsáno (!). Bývá tam časový údaj (kde je chyba), nebo popis chyby, proč se to stalo, nebo co tomu chybí....
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pre - kamera 11.
Mám oreginál verzie.To všetko čo popisujete,aký je postup,presne to tak aj robím.Pinnacle mám od ver.9.Mal som aj Avid studio.Mál som slabšie PC,od ver.16 som si PC trošku vylepšil,zmena bola neporovatelna,Rýchlosť renderingu je o polovicu rýchlejšia. Čo sa týka efektov tak tie používam dosť často a bez žiadnych problémov.Ešte sa mi nestalo aby mi to padlo.Čo sa týka strihu videa ,tak si myslím že to ovládam dosť dobre.Viete ako to je môžem byť dobrý rally jazdec,ale nemusím vedieť opraviť auto keď má poruchu.Doposiaľ som to neriešil lebo som nemal taký problém,až teraz po poslednej aktualizácii.Vy a pán Polner ste na tomto fóre veľmi užitočný,klobúk dole.
Pre - M.Polner.
Mal som tam nejaké projekty tak som ich vymazal a nainštaloval poslednú aktualizáciu,dal som posledný projekt čo mi robil problém,dal menu a export bol bez problémov.Viete stále som mál nejaké projekty rozrobené a som dával aktualizácie /a tých bolo veľa / a nikdy som nemal problém,tak neviem v čom bol teraz problém.Uvidím,keď bude ďalšia aktualizácia či mi to bude robiť problém.Ešte raz Vám obidvom ďakujem.
Petr T

Aktualizace PS -
Patch 19.5.1
Silenoz

Zdravim,
mam Pinncale studio 19 a mam problem se zvukem :/
V zalozce ORGANIZE mi vsechy zvukove stupy, mp3 krasne hraji. Prepnu na EDIT (Library-audio) a nehraje vubec nic . Kdyz prepnu na videstopy Edit / Library / Video - zvuk u videi slysim.
Kdyz pretahnu nekterou z mp3 na casovou osu, opet nehraje.
Jsem uz z toho naprosto zoufalej :/
Miroslav Polner

Čo poradiť, Pinnacle Studio už nikomu neodporúčam, tým čo som ho doporučil chodia za mnou s každou kravinou! Nemám čas riešiť nepodarený soft, osobne požívam Vegas, jedine skúste prekonvertovať mp3 na Wav a potom by vám to malo ísť. Pinnacle Studio 19 by som zakázal predávať pokiaľ nevedia odstrániť základné chyby!
Silenoz

To je opravdu 19ka tak spatna?
Ja s ni byl spokojeny az do ted s tim zvukem :/

Uvazoval jsem o PowerDirectoru, ale ten pri nahrani hodne fotek - delam casosbery (timelpas) spadnul a vse sjem delal od zacatku.

Vegas jsem mel a na to co malo delam, je na me mooc zbytecne slozity, jinak stabilni program. A kolem 3000,- se da sehat jen Pinna nebo PowerDirector :/

Dekuji za radu, zkusim wav. Ale vim, ze drive ty mp3 sli bez problemu, neco se nekde muselo stat, ale netusim co.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů