New in Pinnacle Studio 19

Odpovědět
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Tohle vím,že je to v menu ale po odklepnutí nenaběhne stránka pro stažení pluginu jako tomu je u Corelu X8 a tak jsem chtěl vědět zda je k
zakoupenému PS 19 tento plugin již přidán bez dalšího poplatku a nebo se musí koupit zvlášť.Díky.
Jirka M

Nevím které menu myslíš, ale rozbalí se nápověda a tam je aktivace Blu-Ray, stejná jako je u PS18. Jenže tam je zadarmo a u PS19 se musí platit. Na stránkách EXAC je napsáno:
Podpora Blu-Ray:
Vyžaduje zakoupení samostatně prodávaného produktu přímo z programu Pinnacle Studio 19 (cena pluginu je cca 7 €)
Po dotazu u EXAC se platí vyplněním údajů přes platební kartu.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

To menu jsem myslel samozřejmě tu nápovědu nahoře jak píšeš on se pak ještě objeví jednou dotaz v konečném exportu ,když nastavím místo DVD - Bluray.Takže se musí ještě platit zvlášť za nedodělek PS 19 a zase začínají s patch.To je zase paráda.
Nenašel by někdo cestu v adresáři u PS 18 nebo Corel X7 /tam je to obdobné/ kde je ten plugin Bluray nainstalován stačilo by to možná překopírovat již jsem takto narazil na víc věcí,které stačilo do nové verze takto dostat a jsou pak plně funkční,tady nemohu ale ten plugin najít.
Díky za odpovědi.
omezenec

Zdravím, přešel jsem z 15 a jsem v koncích. Videa jsem natočil Lumií 640 XL ve formátu mp4. I když je do programu dostanu, hraje jenom zvuk. Myslel jsem, že to bude blbým formátem, ale mně se nepřehrává ani to základní video, které je v programu. S tímto jsem se ještě nikdy v pinnaclu nesetkal a pracuji v něm asi od 9. Nejsem žádný odborník..ale slíbil jsem video do vánoc, a asi bude kulový. Systém je Win10, 64 bit, 8GB RAM, 6-jádro Athlon a Pinnacle 19 Plus je legál.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Píšeš......"ale mně se nepřehrává ani to základní video, které je v programu". Tak že, chyba je zřejmě u vás ve Vašem PC. Možná není Pinnacle správně nainstalováno (určitě pracujete s programem s vyplým antivirem!!). Zkuste znovu vložit instal. DVD a zadat → OPRAVA (repair) nebo z elektronické verze obdobně. Pokud ani to nepomůže, smažte Pinnacle a instalujte jej znova. Až bude program Pinnacle pracovat OK, jde se bavit o dalším...
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Vyšla 3 náplast (patch) na Pinnacle 19
http://declic-video-fx.com/
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Když jsem přecházel na PS19, tak jsem osmnáctku kompletně odinstaloval pomocí Revo Uninstaller Prof., zrestartoval noťas a nainsaloval devatenáctku. Stahly se mi pak aktualizace a vše běhá výborně.
Noťas Win 8.1 / 8 GB RAMky.
HonzaX

Nainstaloval jsem program Pinacle Studio 19 Ultimate. Instalace proběhla úspěšně a rovněž první spuštění bylo v pořádku (s programem jsem nepracoval, pouze jsem prohlédl jeho novinky. Další spuštění se již nepovedlo. Vždy vyskočí okno :"Program NGStudio přestal pracovat. Windows progr. ukončí a oznámí řešení." Provedl jsem opravnou instalaci, ale nepomohlo to. Vše ostatní se spustí, ale Studio ne. Doufám, že jsem investici do programu nepromarnil.
Předem děkuji za pomoc.
Miroslav Polner

Budete musieť celý program komplet odinštalovať, vyčistiť register systému a potom znova nainštalovať , malo by to ísť.
ciku

Ahoj, pls, nemáte po poslední aktualizaci problémy s titulky? Jakmile v ose titulek přesáhne video (tedy měl by být zobrazen v čase delším, než je video pod ním umístěné), začne problikávat obrazovka náhledu videa do oranžova či zelena a samotný titulek se objeví většinou na zelené ploše zrcadlově obrácen. Zatím pomohlo vymazat registry a nepřesahovat hranu videa nad kterým je titulek umístěn (a to ani začátek, ani konec) - ale to je dost omezující. Nevím čím jiným by to bylo - objevuje se to až od poslední aktualizace. Někdy v náhledu videa je vše OK a objeví se to až po vygenerování ve finálním videu. Díky za info!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů