Po nahraní do PS 15 je video zrychlené a zvuk posunut...

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Martin 123
Příspěvky: 2
Registrován: 30.09.2011, 21:08
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den Vám tu přeji,

Po marné snaze a vyzkoušení kde čeho, jsem objevil tuto stránku, kde mi snad dokáže někdo poradit, budu za to velice vděčný a předem Vám děkuji,

Dostal jsem ke kulatinám novou kameru i PS 15, Vyměnil jsem tedy starou kameru ještě na kazetky ( u které nebyl žádný problém s editací, pokud se dobře pamatuji tam byl výstupní formát avi.) za novou Full HD 1920/1080 Samsung kameru, kterou mám nastavenou takto: rozlišení videa [HD]1080/50i a kvalita záznamu nejvyšší, když nahraji soubory z kamery přes USB kabel do PC,výstupní formát je Mp4, není problém to spustit v každém běžném přehrávači v pc a koukat se na ně, kvalita super vše je ok ... ovšem ted kámen úrazu, co mi nedá spát, pokud nahraju soubory do PS 15 a pokusim se si přehrát náhled, video je cca 3 krát zrychlené a zvuk je zpožděný... veškerá editace se seká, a člověk má chuť to vše vyházet z okna... známí čekají na videa z rodinných akcí atd, a já už nevim co stim...

Postupoval jsem následovně, 1. zkusil jsem PS 15 přeinstalovat, to nepomohlo, 2. že mám málo vykonné PC, což se musim přiznat.. v tom se moc neorientuji, ale přátelé mi řikají, že by to mělo být ok, 3. mi bylo doporučeno přeformátovat nahraná videa na jiný formát... tak jsem to zkusil... dělám to v Any Video Converter Professional ovšem nebyl už nikdo dál kdo by mi poradil na co nejelépe to předělat, všechno neuvěřitelně zkazí kvalitu ... a jsou problémi se zvukem i videem...

Za všechny případné rady a odpovědi Vám velice děkuji
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pověste někam kousek videa,testnu Vám to,ale někde se to tady už řešilo a byl to taky Samsung.
Připište typ kamery,pokud to máte na kartu nebo HDD netahejte to přes USB.Kartu vložte do čtečky a jenom to prostě nakopírujte.U HDD totéž,mělo by se Vám objevit velkokapacitní záznamové zařízení.Tím je myšleno třeba flash karta nebo disk.Měl by jste mít v kameře program pro stahování a konvertování videa Intelli Studio.
Zatím to zbytečně nekonvertujte,hlavně si nemažte originál soubory v kameře.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Už jsem něco našel,je to tady:
http://pstudio.martr.eu/forum/read.php?22,6179
Ještě něco pohledám,je to z vlákna Avid Studio,původně je to tuším z téma Power Director.
Další odkazy budu přidávat přímo do tohoto příspěvku,občas tu koukněte nebo zkuste zadat v hledání Samsung,vyskočí na Vás příspěvky.Zadejte rozsah hledání za poslední rok.
Martin 123
Příspěvky: 2
Registrován: 30.09.2011, 21:08
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověd a zároveň se omlouvám za prodlevu, ale neměl jsem ted přístup k internetu, typ kamery je Samsung HMX-H205BP/HMX-H205SP/HMX-H205.
Používám jak HDD tak paměťovou kartu, malou ukázku jsem pověsil sem: http://leteckaposta.cz/922794161
Ohledně toho programu na covertování v kameře, nejsem si jist jeslti o něm vím nebo zda tam vůbec je... v menu nastavení je možnost akorát zapnout PC software, a když jsem to zkoušel mít vypnuté i zapnuté, výsdledek byl stejný...
Petr

Tyto problémy mám taky. Měl jsem PS14 a tam mi běžel obraz normální rychlostí. Když jsem kvůli efektům a slibované vyšší rychlosti zakoupil PS15, podobné
problémy začaly i mně. Zkoušel jsem všechno možné, i nemožné s nulovým výsledkem. Až mě napadlo nechat v počítači obě verze a pomocí tlačítka převést
obsah jsem stvořil cosi. Nyní pro kameru Samsung HMX musím otevřít v počítači PS14. Mám tam obsah PS15 a mohu zpracovávat video a uvedené problémy
se nevyskytují. Rychlost zpracování je o trochu nižší. Jen se občas objeví pixelizace při exportu do AVCHD. To ale těžko může být způsobeno pomalým počítačem, pro-
tože nevím, co bych měl do střev nacpat rychlejšího. Jedině zdvojit grafické karty.
Při zkoušení jsem se dostal k Vegasu. Je zajímavé, že tam to u verze 10 bylo obráceně. Video šlo normální rychlostí a zvuk se střídavě zapínal. Výsledkem bylo
normální video s roztrhaným zvukem. Ve verzi Vegas 10PRO fungovalo všechno správně.
Podle mého názoru to je kamera pro rodinné použití. Slušný objektiv, malé rozměry, fungovala při teplotách, kdy jsem v kapse měl pamněťovou kartu i baterii
a to za rozumnou cenu. Je na zvážení, jestli to vyváží následné problémy.
Nejsem žádný filmař, více a déle fotografuji (přes 50) let. Nejvíce dělám se zrcadlovkami Nikon. Kameru mám na záznam pohybu hlavně v horách, nejvíce ji
používají synové, ale zpracování dělám já.
Martinbig1

Zdravím vás,
se stejnou kamerou Samsung jsem měl identický problém. V Pinnaclu 15ctce byl zvuk normální,ale video zrychlené. Pátral jsem i na zahraničních fórech a došel jsem k závěru, že Samsung nemá standardní formát nejvyššího záznamu (něco s prokládáním?, v tom se nevyznám)... zkusil jsem tedy nenatáčet na nejvyšší kvalitu, ale na druhou (taky HD, ale ne full) a kupodivu vše fungovalo tak, jak má. Situace je to debilní, neboť uživatel nemůže naplno využít potenciálu kamery, ale snad to někomu může pomoci (třeba při výběru kamery)...
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů