Problémy s importem

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Tonci

Malá prosbička související s předešlou otázkou: Potřebuju v Pinnaclu upravit video, které mám uložené na disku, ale v DVD formátu...který mi ovšem nejde importovat. Pokud je to v již zmíněném AVI nebo MPEG, jde to samozřejmě bez problémů, ale já bych potřeboval naimportovat video rovnou v DVD formátu, abych ho nemusel konertovat na AVI nebo MPEG. Nevíte někdo jak na to? Pokud to je vůbec možné....

Díky

Tonci
lubud

Určitě to jde s použitím TMPGnc 4.0 XPRESS - to je takový převodník čehokoliv na cokoliv jiného. V záložce "Source wizard" je možno volit "file" nebo stahování obsahu DVD.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Na import z DVD je v PS priamo príkaz. Len dali tomu blbý názov. Tuším import disku tak nejak, nemam teraz PS nainstaliované, tak neviem.
Tonci

Díky za rady...co se týče toho TMPG, tak to je pro mě hrozně nepraktický, protože potřebuju týden co týden stříhat cca. 3 hodiny videa a mám na to +- dva dny a než bych ty soubory převedl z jednoho formátu na druhý, trvalo by to hrozně dlouho. No a v PS jsem ten příkaz pořád ještě nenašel...a to jsem ho prolezl horem dolem.....
Každopádně díky za rady, kdyby někdo ještě o něčem věděl, budu rád za jakoukoliv pomoc.
Btw. náhodou zakoupením nějakého klíče by se mi možnost importu z DVD asi nenaskytla, co?!!
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

FNa funkciu import diskov DVD nepotrebuješ kľúče. Hľadaj v menu.
Tonci

Tak - už jsem se dopátral. Problém byl, že jsem měl starší verzi, kde tahle fce nebyla...upgradoval jsem na verzi 9.4.3 myslím a už je to v cajku. Takže ještě jednou díky
Tonci

I když...i teď stím menší problémy jsou...nenaimportuje to všechny soubory, které na DVD jsou (naimportuje to jen dva) a taky se ty soubory naimportují bez zvuku...chjo, je to boj...
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů