Pinnacle 21

Odpovědět
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

Základní délky vložených obrázků a stejně tak titulků a přechodů se nastavují v nastavení - ovládací panel - nastavení projektu .
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Nemyslel jsem délky titulků a přechodů, ale např nějak označit 10 klipů a do všech 10 dát stejný přechod a to najednou, ne, abych musel zvlášť vkládat do všech 10.
Díky.
Frenkie
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2014, 17:52
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Označte si klipy do kterých chcete přechod vložit.(Podržte klávesu Ctrl + levé tlačítko myši.) Potom klikněte pravým tlačítkem myši na jeden označený klip. Zobrazí se nabídka zvolíte "Přechod Do" nebo "Přechod Z". Přidat/nahradit položku a vyberete přechod který chcete. Viz přiložený .jpg. Přechod se vloží do všech označených klipů.

[attachment 1259 pinnacle01b.jpg]
Přílohy
pinnacle01b.jpg
pinnacle01b.jpg (137.18 KiB) Zobrazeno 1778 x
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Díky za odpověď. Asi jsem opravdu na hlavu, ale mám notebook a ať dělám co dělám, ty klipy neoznačím. Myš nemám. Nemůžu přijít na to čím a jak klipy označit.
?????????
Tak už jsme na to přišel. Já pořád myslel že se to musí přetáhnout jako při kopírování třeba textu a ono je to tak že musím podržet Ctrl a ťuknutím na další a další klip označit. Takže ťuknutím, ne tažením.
------------------------------------------------------------
A když už jsme u toho jak by šlo zkopírovat do více klipů najednou třeba ztlumení viz obrázek? Předem děkuji za odpověď.
[attachment 1260 Beznzvu.jpg]
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (251.56 KiB) Zobrazeno 1778 x
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Ahoj.
Mám další dotaz k Pinnacle 21 Ultimate. Chci zpomalit klip, kliknu na EDITOR a v nabídce mám VLASTNOSTI, OPRAVY, EFEKT, POSUVNÍK A LUPA, PŘECHOD DO A PŘECHOD Z . Potom má být v nabídce MAPOVÁNÍ ČASU a to tam nemám, najedu šipkou nakonec a není to tam, zvětším okno a není to tam, vždy to končí PŘECHOD Z.
Jak se dostat k MAPOVÁNÍ ČASU?
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Už jsem na to přišel, chtěl jsem totiž upravit trvání KOLÁŽE a to nejde, tam se neobjeví nabídka MAPOVÁNÍ ČASU. Na normálním klipu ano. Takže sory.
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Bohužel problém přetrvává. Ducking není zapnutý, hodnoty v tabulce duckingu vymazány na nula a stále kolísá přídavný zvuk, např: hudba při nějakém silnějším tónu na hlavní ose.
Prosím jak úplně funkci ducking zlikvidovat? Už si nevím rady.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů