Pinnacle 21

Odpovědět
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Máte pravdu. Asi ano. Nyní jsem to dal "jen na vybrané klipy" a bohužel stejné a tak jsem vymazal všechny hodnoty co tam jsou na nulu a je to lepší. Ale když se pozorně zaposlouchám, zvuk se stejně mírně ztiší. Není to už zlé, ale jak by se to ještě dalo odstranit ?
Díky.
mik

Ahoj,
koupil jsem PS21 (předtím jsem dělal s 20kou). Můžete mi, prosím, někdo potvrdit, jestli umí PS21 exportovat video v kodeku HEVC (H.265)? Na Export kartě ho nevidím, mám tam jen H.264.

Možná je kodek H.265 podmíněn určitou úrovní HW, tak bych rád měl jistotu, než to začnu vážněji řešit. V popisu vlastností sice je uvedeno, že PS21 tento kodek podporuje, ale znáte to...
jozkopower
Příspěvky: 16
Registrován: 19.11.2017, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Na export HEVC musíš mať verziu Ultimate : https://www.pinnaclesys.com/en/products/studio/#compare
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Ahojky.
Mám problém. Při práci na časové ose si chci přehrát film na celé obrazovce. Obraz jde asi vteřinu a zastaví se ale zvuk pokračuje. Když stopnu, film je na místě kde skončil zvuk. Co mám blbě nastavené. Dříve to šlo. Pokud přehrávám film na časové ose je vše v pohodě, ale jak to dám na celou obrazovku, konec.
Dík za radu.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro fiepin 30. 06. 2018 16:27
..........vypadá to na "nestíhání" vypočítávání na celou obrazovku. Ale při Vašem vybavení PC (!), bude asi chyba někde jinde. Máte poslední aktualizaci Pinnacle? →http://declic-video-fx.com/News/ID/2040 ... patch.aspx

procesor : i7 Intel 8 x 3 GHz, Turbo Boost, cache 8 MB deska : Gigabyte X58, 6 DDR3, 6 SATA RAID, 6 PCIe, USB 3.0 paměť : 4 GB DIMM DDR3 grafika : NVIDIA GT320 1024 MB DSUB + TV OUT + DVI (PCIe x16) disk : 500 GB Samsung zvuk : 8 kanálová HD zvuková karta Realtek (on board) síť : Realtek Ethernet 100/1000 MB/s (on board) čtečka : 3,5" interní 52 in 1 optika : DVD zdroj : ATX 350 - 650 W tichý příslušenství : Windows 7 Professional s komplet instalací

PS: ...dívám se dívám....a problém by mohl být i v malé kapacitě paměti. 4 GB je "strašně" málo. Alespoň 8 a více. Při 16 GB není NIKDY problém.....a možná ještě grafická karta od NVIDIA......................?
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Hoj. Mám zase problém. Při dání titulku do filmu mi zkolabovalo Pinnacle. Dole v liště jsem dal správce úloh a dal zrušit NG. Vždy to pomohlo, tentokrát ne. Pinnacle a ani rozpracovaný film nejdou otevřít. Když skončím pokus a dám v liště zase správce úloh a procesy NG je znova spuštěný. Win 8.1
Díky za radu.
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Počítač jsem restartoval a nic, vypnul a nic. Tak jsem to vzdal a prohlížel jsem si Facebook a když jsem ho vypnul, byl zapnutý film který jsem upravoval, takže vše jde. Je to mezi nebem a zemí.
sotas
Příspěvky: 111
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Pro fiepin:
Myslím si že PC je již s výkonem asi celkem na štíru - HW je starý skoro 8 let - určitě zvýšit RAM (4GB je velmi málo), rozhodně vyměnit grafiku a ještě bych přešel na W10. Jen mě mate, že v příspěvku z června je psáno že je používán W7Pro na kterém myslím neběžela pořádně už ani verze 20. Tehdy jsem také přešel z "donucení" na W10. A nyní píšete že tam je 8.1 - škoda že jste nepřešel rovnou na W10, bylo to ještě nedávno zdarma.
Tedy asi hodně potíží je v použitém HW a SW.
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Vracím se k mému předešlému problému. Prosím jak lze úplně odstranit Ducking. Ať v nastavení duckingu udělám cokoliv, vždy je ve zvuku slyšet ztlumení. V příručce je psáno... kliknout pravým tlačítkem na stopu a odkliknout... zrušit ducking. Bohužel nic takového po kliknutí pravým tlačítkem tam není, je tam jen Ducking a když na něj kliknu objeví se jen nastavené hodnoty duckingu, ne jeho zrušení. ....... 27.11, Zrušení duckingu jsem již objevil. Jenomže tímto zrušením se na časové stopě zruší všechny úpravy (zeslabení či zesílení zvuku). Pokud znovu upravím někde zvuk, třeba na konci skladby zvuk stáhnu do ztracena tak tím se automaticky zase zapne ducking? Protože po exportu ve filmu opět docking funguje. Prosím jak ho totálně vypnout? Díky.
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Prosím, mám okno, nějak už blbnu. Na časovou osu jsem stáhl fotky a potřebuji u nich hromadně prodloužit čas. Jak to provést. Zrovna tak jak u všech fotografií naráz dát stejný třeba přechod. Moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů