Pinnacle Studio 18 - šedivý náhled

david B.

Ahoj všem,

potřeboval bych poradit. Nainstaloval jsem Pinnacle Studio 18, včetně aktualizací 18.6.
Dva dny mi fungoval normálně, ale po dvou dnech mi přestal jít náhled. Místo toho tam je pouze šedivá plocha.
Zvuk jde normálně.

Zkoušel jsem různé řešení, co jsem našel na webech, ale nic nepomohlo. Ani když jsem to přeinstaloval.

Můžete mi prosím poradit, co s tím?

Děkuju

D.
Miroslav Polner

Takto na diaľku je dosť ťažké identifikovať váš problém, jedine čo vám môžem poradiť, je aktualizovať ovládače grafickej karty a skontrolovať kodeky. Nič iné ma v tejto chvíli nenapadá!
L.K.
Příspěvky: 20
Registrován: 21.03.2006, 20:51
Kontaktovat uživatele:

Ahojte,
mám dotaz ohledně vzhledu PS 17. Dá se někde nastavit jiný vzhled, než ten tmavý?
Děkuji
Honza Barvínek

Tento problém vyřeší aktualizace DirectX mám to na stránkách http://pinnaclestudio.wz.cz/Proc-neni-p ... y-137.html

Jinak pokud hledáte nějaké návody v češtině, tak se podívejte na www.pinnaclestudio.wz.cz

Zdarvím Honza B.
vladat

Dobrý den, mám stejný problém v Pinnacle 19 s WIN 10. Directx 12 je součástí WIN 10. Jak mohu přeinstalovat directx12 ve win 10 ?? Díky vláda t
Honza Barvínek

Já vím, že to je součástí win 10, ale už jsem tuto aktualizaci udělal na min 3 PC a mám ještě mám info od dalších uživatelů, že tato aktualizace opravdu pomůže !!!!
Podívej se na www.pinnaclestudio.wz.cz - mám tam pár návodu, i tento tam najdeš.
Měj se Honza Barvínek
KPOD

Prosím poraďte, v Pinnacle ultimate 20 nefunguje náhled časové osy přes plnou obrazovku ani duál. DirectX aktualizován. Moc děkuji
Miroslav Polner

Takto na diaľku je ťažké niečo riešiť, pozrite si či máte v poriadku grafické ovládače pre vašu VGA kartu, v programe chybu nehľadajte.
martinez
Příspěvky: 3
Registrován: 01.01.2017, 18:33
Kontaktovat uživatele:

zdravím, mám pinnacle 20 ultimate a nejede mi obraz - video v rámečku časové osy v pravo nahoře - ani tam není obrazovka ( černý rámeček jako tu na videu, ale jen šedo )když přepnu na zdroj tak to jede ( video i zvuk ) , ale když to přetáhnu dolů na linku zvuk/videostopa , tak pri přehrávání nebo posunování s časovou osou mi v pravém horním okně jede pouze zvuk, ale video ne , jinak vše funguje - nevíte někdo , čím to je - už si stím hraju 3 dny a nemůžu na to přijít ....
Miroslav Polner

Kontrolovali ste si aktuálny update na grafickú kartu? Skúste preinštalovať ovládače grafiky.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů