Re: Problémy s importem videa Panasonic HC-X900

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Bohumil
Příspěvky: 3
Registrován: 06.05.2013, 19:23
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit jak importovat soubory z kamery do PC.Zakoupil jsem loni kameru HC-X900 abych mohl pořizovat záznamy našich divadelních představení.Při natáčení se však musím vyvarovat délce záznamu, který by trval víc jak 20 minut respektive větším jak 4,2 GB protože se potom při importu rozdělí na dvě části a v místě rozdělení vznikne trhavý pohyb záznamu a ztratí se část zvukové stopy.Pro import jsem použil HD Writer a zkoušel jsem to i v pinnacle studiu16 i 19.Přitom v kameře je klip zobrazen jako jeden a přehraje se bez problémů, bez popisovaných závad.Zkusil jsem ten klip rozdělit v kameře,ale stále se rozděluje ve stejném místě.Prosím Vás o radu jak se s tímto problémem vypořádat.Mohla by to být chyba kamery?Kazí to celkovou práci,kterou s projektem mám a je mi trapné vysvětlovat,že kamera za 20000,-
dělá takovouhle chybu.Předem děkuji za odpověď.
Spřáním hezkého dne.
Zakl Vladimír.
BoD
Příspěvky: 5
Registrován: 07.11.2012, 17:35
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den.

To není chyba kamery. Všechny soubory, ze kterých se video skládá je třeba binárně spojit. Spojovat lze dvěma způsoby:

1) Programem TSSplitter
V menu vybrat .
Tlačítkem otevřít dialog a v řádku nastavit . Potom vybrat spojované soubory.
Zkontrolovat jejich správné pořadí, určit místo pro ulpžení výsledného souboru a stisknout tlačítko .

2) Příkazem DOSu copy /b
copy /b + [...]
[attachment 1084 TSSplitterv1_2.zip]
Přílohy
TSSplitter v1_2.zip
(177.84 KiB) Staženo 51 x
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Jinak to spojí TotalCommander.
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Tento problém som dlhú dobu riešil aj ja a pomohol mi to vyriešiť program TS MUXER ( http://www.videohelp.com/software/tsMuxeR ) - ktorý krásne rozdelené videá spojí. Problém je akurát vtedy, keď zvuk zaznamenávam samostatne ( nie kamerou ) tento sa v editačnom programe nedá zosynchronizovať.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Externí audio pro synchrom chce nahrávat na kvalitní zařízení. Používám ZOOM H2 a vždy to sedělo.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím jde ten ZOOM H2n nějakým způsobem přímo připojit ke kameře a ještě bych prosil objasnění funkce USB.Díky.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

USB se dá použít dvěma spůsoby. 1-kopírování souborů. 2-jako zvukovka v PC.Je tam linkový výstup, tak pře něj by to mělo jít. Nikdy jsem to nezkoušel. Vždy to mám někde pohozené mimo kameru.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Ještě jednou díky.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host