Pinnacle17

Primosz23
Příspěvky: 1
Registrován: 16.12.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jestli je součástí balení u PS 17 Ultimate zelené klíčovací pozadí, jako tomu bylo u PS 16?

Mockrát děkuji

M.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Robo

Včera jsem si koupil Pinnacle studio 17 ML. Potřeboval jsem konečně přes Vánoce zpracovat záběry z dovolených pořízených ještě na mini DV kameře (Canon MV750i-záznam na pásku). Dříve jsem to dělal na Pinnacle 9 (katastrofa, pořád to padalo) poté na Pinnacle 14 (to už bylo lepší). Po instalaci 17 mne čekalo 1. překvapení - nenašel jsem v importu možnost připojení mini DV kamery. Takže jsem chtěl vylepšit ještě nevypálené sestříhané záběry provedené v Pinnacle 14. 2. překvapení – nezjistil jsem, jak ořezávat scény. Ve 14 to bylo intuitivní jednoduché. Takže jsem toho raději nechal a to, co jsem měl sestříhané ve 14 a natažené do 17 jsem chtěl vypálit na DVD. 3. překvapení – zpracovávalo to snímky celkem rychle, ale poté vyskočila chyba programu a bylo po parádě. Zkusil jsem to ještě jednou – výsledek stejný. Vracím se ke 14.
Miroslav Polner

K Pinnacle 17 a ani k verzii Ultimate už plátno nedodávajú, je to aj vidieť na balení, poretože už to je malá krabička obsahujúca inštalačné DVD. Čo sa týka toho padania pri vypalovaní DVD, tak neviem či ste tam natiahli projekt z PS 14, alebo už vypočítané video v určitom formáte? Ja som naištaloval asi piatim používateľom PS 17 a nikomu nepadá keď napalujú DVD, takže neviem prečo to padá vám. Stáva sa niekedy, že narazí program na chybu v obraze pri exporte a vtedy to padne, Ak máte v PC PS 14 a naištalujete PS 17, môže to robiť problém, stretol som sa s týmto. Vždy každému inštalujem PS a to je jedno akú verziu na čistý systém a hlavne bez crakovaných programov. Väčšinou tam ľudia majú pohrebisko všetkých cracknutých vecí aké existujú, v tom prípade neviem zaručiť, že im to bude chodiť korektne. Stačí aby ste tam mali iné kodeky a už to nechodí ako by to malo.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Robo

Pane Polnere,
nevím co znamená ta první věta. U P17 tedy možnost importovat z miniDV neexistuje? Zatím jsem nezkoušel importovat z HD kamery (Panasonic HC-V720), ale pokud si vzpomínám, tak tato volba u P17 také není. Ještě k tomu padání. Byl to projekt zpracovaný (sestříhaný, otitulkovaný) v P14 spuštěný v P17. Před instalací P17 byl ale P14 odinstalován.
Miroslav Polner

Importovať z Mini DV ide v PS 17 bez problémov, importujem bežne z Canon XH A1 a HV 40, No mal som tiež problém ak bol projekt v staršom programe Pinnacle a spúšťal som ho v PS 17 a tak som projekt robil nanovo. Najlepšie by bolo dať do PC čistý systém, naištalovať PS 17 spolu aj s patchom 17.0.2 a nový projekt.
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Pro Robo
Už v PS 16 se možnost importu z mini DV objeví až po připojení a zapnutí kamery.Ale import na pásku už chybí.
S pozdravem Pavel Pechman.
Macek

Předpokládám, že máte více zkušeností s Pinnacle 17 než já. Mám problém, potřebuji upravit rozměry obrázku natečené kamerou, která umí formát 16:9 natočit pouze do formátu 4:3. V tomto případě je potřeba roztáhnout obrázek na výšku. To se dělá v okně "Opravy". Jsou tam čtyři volby. Volba č.2 jsou Úpravy. Jenomže právě tato volba nefunguje ostatní tři ano. Dvojka po pravé straně zobrazovala okno, kde bylo možno upravovat šířku a výšku obrazu. To teď nemá k dispozici. Jak k tomu došlo, první instalace byla dobrá a vše fungovalo. Jenomže jsem neprozřetelně odinstaloval Pinnacle 16. Stejně po instalaci 17tky nechodilo. Nemám rád takové smetí mezi programy. Jenomže od té chvíle se mi v Pinnacle 17 nezobrazovalo video. Zvuk šel, video ne. Zkoušel jsem všechno, opravu a nakonec i pře instalaci, nic nepomohlo. A tak jsem se rozhodl k radikální pře instalaci. Vymazal jsem Pinnacle 17, Pinnacle 12 a všechny podpůrné programy o kterých jsem věděl. Vyčistil jsem registr a zbytky programů, pozůstatky po deinstalaci. Znovu jsem nainstaloval 12tku, ta chodí. Pak znovu Pinnacle 17 a hurá video chodí. Jenomže jej potřebuju upravit a volba č.2 nechodí. Zkusil jsem přeinstalovat jenom samotný Pinnacle 17 ale je to stále stejné. Nemáte zkušenost s tímto problémem? Mám obavy, že je chyba někde v registrech nebo někde něco chybí. Děkuji za odpověď.
Adolf Macek
Miroslav Polner

Chyba je v registroch a treba na to dobré skúsenosti aby ste to obnovili. Rýchlejšie by bolo preinštalovať systém a naištalovať iba to čo to čo potrebujete.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů