Sony HDR-PJ650VE

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

V současné době testuji a tvořím novou recenzi o Sony HDR-PJ650VE. Jako ochutnávku berte porovnání s CX730E.

MK

Moc pekny o 650VE vazne uvazuju, kdyz CX730 uz neni, toto me da se rict presvedcilo o koupi:)
Dekuji
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Jsem rád, že má práce je pro někoho užitečná. :-) Článek už je napsán. Termín jeho vyjití je zatím ale neznámí. Dlouho by to ale trvat nemělo.
MK

Behem par dni musim kameru koupit, ale jeste vaham mezi Panasonic HC-X920 a touto Sony... uf uf.
jirkab
Příspěvky: 2
Registrován: 24.05.2013, 11:55
Kontaktovat uživatele:

Také děkuji za pěkné srovnávací video! Pořizuji si kameru v této cenové kategorii a zajímaly mě rozdíly mezi těmito dvěma modely, protože CX730 má větší snímač 1/2,88" oproti PJ650 1/3,91". Ze srovnávacího testu je vidět, že rozdíly tam jsou. CX730 má přirozenější barvy, rychlejší zoom. PJ650 má obraz trochu zesvětlen, stabilizátor zdá se být trochu lepší. Z obrázků bych nebyl schopen určit, která z kamer má větší snímač, u některé scény se mi víc líbí záběr z první kamery, u jiné záběr z druhé. Podle mého hodnocení jsou rozdíly mezi těmito záběry takové, že nelze jednoznačně ukázat na jednu z kamer, která má lepší obraz. Těším se na vaši novou recenzi!
MK

Tak PJ650 je objednana, tesim se na recenzi
jirkab
Příspěvky: 2
Registrován: 24.05.2013, 11:55
Kontaktovat uživatele:

MK: Z jakého obchodu jste ji objednal? Také si ji chci koupit, přes Heureku jsem ji našel nejlevněji v e-shopu K24.cz za 22 795 Kč. Asi do toho půjdu, ten obchod vypadá důvěryhodně. V porovnání s oficiálním e-shopem Sony Center či Alza.cz či czc.cz, kde stojí o necelé 3 tis. více, se to vyplatí.

Do té doby, než jsem si přečetl tento článek: http://www.digilidi.cz/dobijeci-akumula ... -ten-krade jsem měl v plánu ke kameře pořídit akumulátor s největší dostupnou kapacitou, čili NP-FV100. Ale toto: (viz. obrázek) http://www.digilidi.cz/files/746/746-aku05s.jpg mě upřímně vyděsilo. Nechci, aby mi akumulátor bránil v přístupu k hledáčku... Opravdu je to tak neprakticky (ne)vymyšleno? Máte někdo osobní zkušenost s používáním tohoto největšího akumulátoru?
MK

Ja nasel jeste levnejsi eshop:
http://www.superkamery.cz/SONY-HDR-PJ650VE.html
Vyborna komunikace, dostal sem peknou slevu na brasnu Sony atd.

Baterku chci taky, ale nakou z ebaye neorig, mam s tim dobry zkusenosti. S tou baterii by me to taky zajimalo.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Moje zkušenost je taková, že když budete mít hledáček vybočený směrem nahoru, (jako je to na fotkách výše) problém s natáčením a sledováním scény skrze hledáček téměř nevznikne. :-) Jde spíše o to, že s tou dlouhou baterií kamera pořádně ztěžkne, ale hlavně to vypadá dost strašidelně.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů