Jak na video s přehráváním pozpátku

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Vojtěch

Zdravím,
nemůžu přijít na to, jak v pinnacle studiu 14 vložit video s přehráváním pozpátku :S moc to potřebuju vědět kde to nastavim. Tohle forum už asi nenajdu proto moc prosím odpověď na mail: vojtechpavlicek@gmail.com Díky za rady!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Hm, co tak najít si manuál a ten si přečíst a odzkoušet:
[attachment 604 obsah_manual.JPG]
[attachment 605 speed.JPG]

Neráčilo by si přát Vaše Veličenstvo rychlého posla,anž funkci pro video pozpátku předvede?B)-
Přílohy
speed.JPG
speed.JPG (68.11 KiB) Zobrazeno 372 x
obsah_manual.JPG
obsah_manual.JPG (78.4 KiB) Zobrazeno 372 x
lubud

Steviezah: Proč upravujete příspěvky jiných autorů? A k čemu ta ironie? K tomu by se moderátor neměl snižovat ...
Miroslav Polner

Steviezahova reakcia na otázku je pochopiteľná pretože vo väčšine prípadov sa ľudia pýtajú na základné veci bez toho aby sa vôbec obťažovali nahliadnuť do manuálu. To by človek nič iné nerobil iba vysvetloval to čo by mal každý, kto sa zaoberá strihom vedieť.
lubud

Každý jednou začíná. Jsou lidi, co třeba ani neví, kde najít ten manuál (resp. že nějaký existuje)...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Manuál k PS 14 je soubor na originálním instalačním DVD.
A nejen pro PS 14.
Jestli má někdo kompilovanou staženinu z netu tak tam obvykle manuál není.
Přidávám screen instalačního okna.Myslím, že další komentář netřeba.
Stačí si přečíst předposlední řádek.
[attachment 606 PS14_manual.JPG]

Co se týká úpravy příspěvku ,byl napsán do vlákna Pro nové dotazy založte nové téma.
Pokud si přečtete toto vlákno, zjistíte, že úprava příspěvku byla nutná.
Ostatně sám to tam píšu, že nové vlákno vytvořím.
Přílohy
PS14_manual.JPG
PS14_manual.JPG (43.21 KiB) Zobrazeno 372 x
lubud

Kdo chce, ten moje pohnutky k napsání kritického příspěvku pochopí ... Kdo nechce, tož co s ním?
Takže ještě jednou po lopatě:
Z Vojtěchova dotazu (mimochodem velice slušně a docela naléhavě formulovaného) plyne, že je zřejmě nováček a že si fakt neví rady. Žádného shovívavého experta proto "neubude", když mu v klidu poradí, že se to dočte v manuálu (případně kde). Méně shovívavý expert, který si myslí, že - cituji: "to by človek nič iné nerobil iba vysvetloval to čo by mal každý, kto sa zaoberá strihom vedieť" zase udělá lepší, když si takových - jeho úrovně nedosahujících dotazů - jednoduše nebude všímat. Uznejte, že to přece není důvod k samonasírání a následnému zesměšňování tazatele.

Pro Vojtěcha - k ovládání rychlosti se jde takto:
1. kliknout na ikonku kamerky vlevo nad timeline
2. kliknout na ikonku, co vypadá jako zástrčka
3. v rozbalené nabídce 2x kliknout na RYCHLOST - a jsme tam...

K získání informací o tomto efektu není potřeba žádné originální DVD, je obsaženo v (postupně klikat): NÁPOVĚDA (viz horní lišta) - OBRAZOVÉ EFEKTY - KNIHOVNA OBRAZOVÝCH EFEKTŮ - STUDIO HD RTFX - RYCHLOST
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Odpověď uživatele lubud je přesná a vyčerpávající.
Takto jsem taky svého času trpělivě odpovídal na podobné dotazy.Ale jen do doby,než jsem na jiném
foru a sociální síti našel názor:
Proč bych se něco učil nebo četl, pověsím dotaz někam na forum a on se někdo najde kdo mi to
přesně napíše a ještě mi to pošle na email.

Nyní budu citovat:
K získání informací o tomto efektu není potřeba žádné originální DVD, je obsaženo v (postupně klikat):
NÁPOVĚDA (viz horní lišta) - OBRAZOVÉ EFEKTY - KNIHOVNA OBRAZOVÝCH EFEKTŮ - STUDIO HD RTFX - RYCHLOST

Ano i takto se lze dopátrat jak co udělat, není nutno číst manuál v PDF.
Ale pokud i to je pro uživatele problém udělat.....
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host