Import videa s modifikovanym formáten H.264

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
hynek-p
Příspěvky: 3
Registrován: 02.02.2010, 18:34
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem dostal novou kameru Toshiba Camelio P30 a k tomu si pořídil nejnovější verzi studia14HD. A těšil se jak budu vesele tvořit v plném rozlišení. To bylo překvapení když mi po importu jednotlivých clipů studio oznámilo že clipy nelze načíst.Proto jsem se obrátil na technickou pomoc kde jsem program zaregistroval a přišla mi následující odpověď:
Dobrý den,
kamera používá modifikovaný formát h.264, nikoli standardní formát a proto není možné video ve studiu použít, bude nutná konverze do některého kompatibilního formátu například programem dodaným přímo od výrobce ke kameře.

S pozdravem

Jiří Soukup
EXAC, s.r.o.
technické oddělení

No ale záhy jsem zjistil že přidaný software neumí plné rozlišení.Nevíte prosím někdo o programu,který přeformátuje ten modifikovaný formát na nemodifikovaný??????
zatim žadný který jsem vyzkoušel neponechal původní kvalitu záznamu.
Díky za příspěvky
Romolus

Mě se osvědčil Xilisoft HD Video Converter 5.1.26 CZ K nalezení na webu.
hynek-p
Příspěvky: 3
Registrován: 02.02.2010, 18:34
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem vyzkoušet ten Xilisoft a dobrý až na to že mi to zdvojuje obraz.
Romolus

Tak to bohužel, již pomoci nemohu. Já žádnou negativní zkušenost s tímto softwarem nemám. Modifikované H.264 nemám k dispozici. (Naštěstí :-)) Co jsem četl test na Vaší kameru na TV Freak, tak s ní asi kvalitou obrazu díru do světa neuděláte. Spíše naopak. Je to taková, víceméně drahá dětská hračka. Bohužel i zde platí, že za kvalitní obraz, se musí zaplatit. Hodně štěstí.
hynek-p
Příspěvky: 3
Registrován: 02.02.2010, 18:34
Kontaktovat uživatele:

Já vim ale byl to dárek a neočekával jsem super záznam,jenom mě štvou ty prapodivný záznamy v kterej se to ukláda. A nejdou načíst do studia.
Romolus

Doporučuji vyzkoušet ke střihu videa Corel Video studio 12 X2. Ten umí zpracovat snad nejvíce videoformátů. Dá se stáhnout jako trial verze a v případě úspěchu i aktivovat.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tentýž problém jsem řešil taky.Mám levnou kameru Evolve 1100HD.Ukládá ve formátu AVI/Xvid H264,takže taky modifikace.Konvertoval jsem v Xilisoftu a bez problému.Zkoušel jsem corel Video studio X3,taky má s tím problém.Jediný soft,který s tim dobře umí je Adobe Premiere Elements od verze 7.Ale jsem zvyklý na Pinnacla tak konvertuju.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host