Pinnacle Studio 20 problem s nahledy efektu a prechodu

Odpovědět
BANE

Zdravicko,
koupil jsem si Pinnacle Studio 20 zakladni verzy a zkousel jsem delat nejaka videa. Pridal jsem hudbu a ta se nechtela prehravat v nahledu, i kdyz po exportu ve videu byla. Take nektere nahledy a efekty se nezobrazovaly v nahledu. Napadlo me nainstalovat nejake kodeky a tak jsem tam hodil K-lite Mega Codec Pack. To pohlo s hudbou, ktera uz se prehrava v nahledu a muzu ji pekne editovat, ale vetsi pulka efektu a prechodu se nezobrazuje a nejsou ve videu ani po exportu. Nemam paru co stim delat.

No a ted nejake info:
-mam nainstalovane Pinnacle Studio v.: 20.1.0.139 (64-Bit)
-taky prehravac VLC, ktery si nejake kodeky nataha sam.
-doinstaloval jsem kodeky v K-lite Mega Codec Pack Verze 12.6.5
-mam Win 10 Pro vse legalni a aktualizovane.

Za kazdou radu budu vdecny...
Perun

Ahoj, mám ten samý problém, a ještě k tomu se mi občas nezobrazuje náhled videa...

Pomohl Ti někdo prosím?
Miroslav Polner

Výborne, naištalovať K.lite Mega Codec Pack nebolo moc vhodné, podľa toho čo píšete sta mali asi pred tým naištalovanú inú verziu Pinnacle ako PS 20 a inak treba naištalovať posledný update PS 20.2. Ja by som osobne nanovo naištasloval čistý systém Windows, hlavne tam nedávať nezmysly, cracky a podobbne, Tak isto všetky ovládače dať aktuálne, naištalovať korektne PS 20 s posledným update a problém žiadny byť nemôže, asi tak som to riešil pri posledných inštaláciách Pinnacle 20, Skoro každý mal v PC pohrebisko crackov, tak to potom nefunguje.
BANE

Je pravda, ze predtim jsem zkousel nejake piratske verze, nez jsem koupil origo. Ale momentalne se nechystam davat nove windows. Kazdopadne pokud to udelam a problem se vyresi napisu sem. Dik za radu...
BANE

Tak mam nove nainstalovane windows po kompletnim formatu a znova nainstalovany pinnacle a je to uplne stejne.

Miroslav Polner
Re: Pinnacle Studio 20 problem s nahledy efektu a prechodu
02. 04. 2017 17:27
Výborne, naištalovať K.lite Mega Codec Pack nebolo moc vhodné.

A prave to je to co situaci alespon castecne zlepsi.
Miroslav Polner

Ak ste naištalovali nový systém Win, všetky aktualizácie a ovládače vrátane originál Pinnacle Studio 20, update 20.2, tak nie je dôvod aby to nefungovalo. Neviem akú máte konfiguráciu PC, ale zrejme nebude niečo kompatibilné, grafika a podobne, ono vždy takto na diaľku sa zle radí pokiaľ nie sú uvedené všetky informácie.
Miroslav Polner

Vyšiel opravný Patch pre Pinnacle Studio 20.5.

http://declic-video-fx.com/News/ID/2021 ... sletter%29
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Není potřeba reinstalovat WIN (ve většině případů) - nezbytné je pouze nainstalovat toto: Direct XDirectX End-Use-User Runetimes (June 2010) ze stránek Microsoftu ( http://www.microsoft.com/en-us/download ... px?id=8109 ).

Zde je k tomu video [video]https://www.youtube.com/watch?v=OrcvAhVXcEo[/video]

Už to tady někde bylo toto info, ale pořád to někdo řeší...
BANE

No tohle je reseni jineho problemu, ale dik za snahu.


Naposledy oživil Anonymous v 03.01.2021, 04:54
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host