zhoršená kvalita při exportu na DVD

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Musíte pálit UDF formát 2.60 při ručním nastavení v aplikaci Nero Burning Rom jako datové médium.
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Dobrý večer, asi jsem fakt postižená: stáhla jsem si to Nero Burning Rom 12 a zadala z nabídky CD,DVD, BD, tedy DVD. Pak to chtělo vybrat jaké DVD, nabídka:DVD-ROM(UDF), Kopie DVD, DVD-Video, Video AVCHD (TM), DVD-ROM (ISO), DVD-ROM (Boot), DVD-ROM (ISO/UDF), DVD-ROM (SecurDisc), zvolila jsem tedy DVD-ROM (UDF), v ručním nastavení navolila UDF 2,60 a přetáhla soubor, který jsem chtěla vypálit - má vlastnosti (typ souboru): přenosový tok MPEG-2 (.m2ts). Vypálení se nezdařilo.Prosím Vás o trpělivost a znovu o radu. Díky.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Soubor připravený na vypálení musí mít struktu AVCHD DVD nebo BD. K vypálení se do Nera přenese složka BDMV, ve které jsou ukryty ostatní podsložky, včetně STEAM, kde se ukrývá samotné video. V Pinnacle musíte dát vytvořit AVCHD DVD. Když necháte vyrobit pouhý M2TS soubor, postrádá potřebnou strukturu a nedá se přehrát. Takový soubor je k přehrání jen, např. z flash disku nebo SDHC karty přes USB, když ho BD přehrávač obsahuje. Tak asi tak. :-) Snad jsem pomohl.
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
tak jsem přes víkend zkoušela všechno možné i nemožné a bohužel bez výsledku. Chápu, o čem píšete, nicméně mám pocit, že je něco špatně v Pinnaclech. Když v Exportu vyberu typ disku AVCHD v nejvyšší kvalitě a zadám ručně typ obrazu: AVCHD, tak stejně mám složku BDMV s několika podsložkami z nichž jedna je STEAM, ale v ní je soubor s příponou .m2ts :-( což je Nerem nepodporovaný formát a samozřejmě to pak nehraje.. Zkoušela jsem i v Pinnaclech vytvořit Soubor, ale bez výsledku. Už nevím, kde bych co v Pinnaclech nastavila (zase tolik možností tam není) aby to fungovalo. Moc Vás prosím o polopatické (prostě jak pro vola) vysvětlení postupu jak v Pinnaclech tak i v tom Neru. Jinak se chci ještě zeptat:někde na foru jsem našla připomenutí k zadání aktivačních klíčů do Pinnaclů. Mě po registraci došly jen k Dolby Digital 5.1Channel, MP3 a k MPEG-4/DiVX (bohužel si už nepamatuji, jestli jsem je zadávala, mrknu na to hned jak příjdu domů a doufám, že Vás zrovna netrefil šlak, že to je to, co příp. potřebuju k tomu, aby mi to fungovalo ::o ). Dííky moc za Váš čas. Jsem Vám neskonale vděčná :-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Jsem malinko zmaten. M2TS NENÍ v žádném případě nepodporovaný formát. Vždyť já v Nero vypálil už desítky AVCHD DVD a BD jako UDF 2.60 dokument a hraje to v BD přehrávačích bez problémů. Já už to víc polopaticky asi nedokáži. Vždyť polopaticky už to bylo :-) Ano v podsložce STREAM je m2ts soubor. To je standard a plně funkční. CHCI Vám být nápomocen, ale jaksi nevím jak to smysluplněji udělat. Samozřejmě je potřeba mít odemčen klíčem MPEG4, ale mě to připadá, že to aktivováno máte. Hodně úspěchů. :-)
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
jsem stejně zoufalá, jako Vy. Nero jsem si stála v trialu, zatím, abych vyzkoušela, zda to funguje, a tam prostě formát .m2ts fakt není. Je to tím trialem? Zdá se mi to divné, protože by to snad mělo být v plné palbě, aby nalákali ke koupi, ne? Všechno se mi v pinnachlech vytvoří správně (klíče jsem fakt měla nainstalované): složka BDMV a pak podsložky, v níž ve STREAMU je složka označená jako 0000.m2ts no a pokud ji chci vložit do Nera, tak mi to píše hlášku: nepodporovaný formát.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Do UDF 2.60 DVD musíte vložit celou složku BDMV, pak nemůže být problém a takto vypálené DVD musí v BD přehrávači hrát. Samozřejmě musí daný přehrávač BD podporovat přehrávání AVCHD DVD! u mě je to od Sony. Problém s trial verzí může a nemusí být. Nemám s tím zkušenost.
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si odinstalovala Nero, nainstalovala jinou trial verzi "11", zkontrolovala podporu přehrávání na BD přehrávači (Panasonic DMP-BD65) a zkusila to znovu, jak jste psal - vložit celou složku BDMV a hádejte.....zase nic. BD to nepřehrál - v PC to hraje, na BD ne. Mám to stažené na DVD+RW a je to tam ve formátu, jako to mám v PC: tedy Složka souborů BDMV,v ní ty podsoubory vč. STREAMU s 0000.m2ts. Já to fakt nechápu!!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Když to hraje z média v PC, je to důkaz, že je struktura disku OK. Doporučuji disk vyzkoušet ještě někde jinde na BDP. Když bude hrát, je chyba v Panasoniku. U známých nebo někde v obchodě s elektronikou. Hodně štěstí. :-)

Ve specifikaci Vašeho přístroje píší, že by mělo jít AVCHD přehrát SDHC karty. Zkuste i tuto variantu. Složku BDMV na ni prostě jen překopírujete. :-)

Nebo mě také napadlo zkusit jinou značku mazatelného DVD. Některé značky přehrávačům BD prostě nechutnají. :-(
pppppv
Příspěvky: 29
Registrován: 12.11.2012, 22:56
Kontaktovat uživatele:

Prečítal som si Vašu celú diskusiu a nakoľko tiež laborujem s PS 14 UC už dlhší čas, chcel by som vedieť ako ste pokročili za ten rok a či celý ten problém je už poriešený. Podľa mňa všetko je to o správnom nastavení PS a samozrejme aj o formáte v ktorom nahráva kamera.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host