PS se zasekává při renderování

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Dodo

Pri kompilácii sa bežec VŽDY zastaví - sleduj nabiehajúce a ubývajúce megabajty - to je známka, že sa vytvárajú DVD súbory !
Lukáš

Mám stejný problém při druhém renderování se mi to vždy zastaví na stejném místě a ve stejném okněKdyž jsem vyhodil původní obrázek z okna a vymazal hudbu seklo se mi to znovu.Žádný přechody a ni komentáře +-5 minut tam nemám.Na počítadle Mb se ale vždy odečítají vytvořený video soubory.Sice o dost pomaleji než před seknutím,ale vytváří se.Nevím jestli to mám nechat být už 2x jsem to vždy stopl.Dodo píše že nabíhající Mb znamenají,že video se normálně vytváří dál.ZAjímalo by mě jak dlouho se renderuje 87 minut.video před seknutím se to render.zhruba 2,5 hod.A po seknutí když se to zpomalý,tak mi to připadá že to bude trvat 2x tak dlouho.Je to normální?KAmarád má úplně stejnou verzi 9,3 a vše mu jde v pohodě.Pokud někdo víte radu předem díky za odpověd.Lukáš
lukas

odpovídam si sám na otazku.dneska jsem zkoušel opět renderovat a opět se mi to zastavilo v půlce renderování.tak jsem to nechal schvalně běžet dál protože Mb na počítadle se odečítaly a asi po 20 minutách se to začalo kompilovat a pak se to normálně vypálilo na dvd.musel jsem už tady zminované dočasné soubory hodit z Céčka kde sem měl 3Gb místa na Géčko kde mám 150Gb.90 minutové video se renderovalo 4 hodiny.snad už bude vše v pohodě.na jinych forech popisovali že zastavení obrazu nevadí hlavně když se odečítají Mb,ale to už tady Dodo psal
Satan

A co mam delat, kdyz se Mb neodecitavaji?? Nechal sem to sekle celou noc a nic, porad sekle... mam originalni cd.. a dost me to stve, ze sem vyhodil prachy za ne, co nejde... poradite nekdo?
mir

Nevíte co znamená hláška, když se při kompilaci i krátkého DVD objeví chyba aplikace
"Microsoft C++ runtime library"
Díky.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkus nainstalovat tohle:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

Mrkni se tady, třeba něco najdeš:
http://search.microsoft.com/results.asp ... ry&x=2&y=6
nebo zkus zadar přesné znění té hlášky do vyhledávače.
Haf

Je to jednoduché je potřeba sáhnout více do prasátka a přikoupit RAM a je to. 1 GB stačí na asi 27 mim.
RDT
Příspěvky: 1
Registrován: 18.12.2007, 20:48
Kontaktovat uživatele:

Už několik dní řeším stejný problém, kvůli kterému bylo založeno toto téma. Jak vidím, jak nejsem jediný, komu skončí rendrování na nějakém náhodném místě a konec. Můžete si všimnout, že v tomto případě se náhle sníží zatížení procesoru na cca 0 - 1 %, při korektním rendrování je to i okolo 50%. Tedy studio nic nedělá.

Problém se mi podařilo částrčně vyřešit. Ve chvíli, kdy vypnu tvorbu zvuku, video se vytvoří správně a nezasekne se nikde.. V nastavení nesmí být zatrhnuto "Exportovat zvuk". Video může být nastavení libovolně, a pokud je "Zvuk: VYP", nikdy to nedělá problémy. Problém je, že ten zvuk potom nejde získat ani samostatně. Složitě jsem sestříhal video z dovolené, abych potom zjistil, že ho uložím bez zvuku :X. Cca 40 minutový projekt jsem rozdělil na čtyři části a u dvou se mi podařilo vyrenderovat (asi na 10tý pokus) se zvukem. Takže mám polovinu bez zvuku... No hlavně, že jsem ten projekt vůbec zachránil 8-).
lubud

RDT: Nic ve zlém, ale jestli považuješ problém za "částečně vyřešený" tím, že ho máš bez zvuku, tak to teda nevím, nevím.... Co s videem bez zvuku?
Ale teď vážně, nezkoušel jsi nejdříve vytvořit "soubor" *.avi a teprve ten renderovat? Mám ověřeno, že tento postup dokázal v minulosti hodně zachránit - PS poté renderovalo už "čistý", přežvýkaný projekt. Další možností (tedy možná) je, že si vypreparuješ ještě před stříháním projektu samostatný zvuk ze stažených souborů avi (z kamery do PC) a schováš si ho na "potom", kdyby ti ho PS zmršilo. Dá se to udělat např. v Sony Sound Forge 8. Pak bych zvuk pod timeline vyhodil ven (po zamknutí obrazové stopy) a vlepil tam ten původní nezmršený - vypreparovaný pomocí Sound Forge. Dalo by to sice trochu práce to zasynchronizovat, ale tož... Poslední "radou" je nerenderovat projekt v PS ale např. v SONY Architectu 3 (po převedení do avi). Umí to prý líp než PS.
Ondrej

Ahoj, muzete mi prosim nekdo poradit jak se renderuje ve Video Studio 9.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host