Chyba v exportu

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Mirik1901
Příspěvky: 3
Registrován: 12.09.2014, 15:54
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,Mám problém s exportem full HD videa u Pinnacle studio Ultimata Collection 15.Je to má třetí verze a ještě se mi nic takového nestalo.Po instalaci vše OK.Film jsem přetáhl na osu,upravil,vložil hudbu,dal pár přechodů a text.Vše v pořádku dal jsem na export jako soubor 1080p.Renderování probíhalo počas celého filmu až do vytvoření.Když jsem výsledný film spustil měl místo cca. 1GB o desetinu méně a trval zhruba 1minutu a navíc to byla jen závěrečná poslední minuta z celého výtvoru.Nechápu jestli je to v nastavení Pinnaclu anebo někde v PC.Mám ho po vyčištění a předělávce - AMD Phenom II x6 1055 2.8GHz (šesti jádro) a grafika MSI NVIDIA N760 TF 2GD5/OC + Kingston SSDNow V300 120GB. Může někdo poradit? Děkuji
A jestli někdo bude prosím vědět proč Full HD video natočené ze Samsung Galaxy S5 vložené do Pinnaclu musím nejprve projet znovu přes converter do stejné velikosti 1080p,protože když jej vložím přímo tak zvuk s obrazem je posunut a nesouhlasí.Nevím jestli mám jít do Pinnaclu 17 a zda je rychlejší a má kompatabilitu se Samsung Galaxy S5 abych nemusel provádět convert videa před vložením do Pinnaclu.Moc děkuji.Můžete napsat i na mail Mirik1901@seznam.cz
Fanda

V exportu filmu studia 15 se objevuje hláška:
Selhání exportu(doplněk exportu),
0/89599/@00.00.00.00. (

Po ukončení a restartu PC jeden film se udělá a při dalším se hláška znova ubjevuje.
Co s tím? Asi přeinstalovat počítač, mám W7Prof.
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

Fando, kdybys četl zde diskuzi o Pinnacle, tak zrovna vedle se na to jiný ptá také. Opakovat to, není to pravé ořechové. Přeinstalace PC je to posledí, co by mne napadlo (!!!). Pracuješ s programem Pinnacle (!) a tam hledej problém. I když...ten pád PC a hláška že se export nezdařil - s odkazem na (jako příklad) → (00: 00: 00: 36,22) ti přímo píše, kde je problém. Když si roztáhneš timeline (časovou osu), tak to místo přesně najdeš. Může to být nějaký přechod (tak ho zruš), nějaká úprava toho klipu (zpětný chod, obraz v obraze, změna barev...) která žádá větší početní výkon a pro to i více pamětí na GK a RAM v PC. Málo "pamětí" pro vypočítávání (renderování) je častý problém s pádem. A někdy to nestíhá procesor......jindy to "kazí" antiviry, které nějaký přechod mohou považovat za "hrozbu". Tak že při renderování je dobré vše co není nutné, vypnout (dočasně). Včetně internetu !!! Pokud máš dva HDD tak druhý používej na ukládání (práci) s renderováním.
Dasa

Také se mi stala chyba v exportu v reálném čase. Pomohlo smazání funkce stabilizace u jednoho klipu.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Neberte to jako rady Dědy-Porady. Corel to dělá občas také, obcházím : Stabilizuji jen ten jeden clip- u Corelu pluginem Mercalli a ten po přerenderu vrátím na původní místo. Pozor- před renderem odstranit přechody !
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host