Chyba v exportu

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Lucyllka
Příspěvky: 1
Registrován: 15.08.2012, 22:00
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,

mám Pinnacle Studio Ultimate Collection, verze 15. Při exportu videa, konkrétně při renderování menu mi hlásí "Chyba exportu: reálný čas" a celé se to zastaví. Nevím, kde mám chybu a co s tím mohu dělat. Nemáte někdo zkušenosti co s tím?

Dík L.
pipo

Mám Pinnacle 15 ULTIMATE. Spravím film s menu vypálim na DVD, všetko je OK. Chcem to isté spraviť na Bluray disk, projekt sa vyrenderuje, BRD sa vypáli. Po vložení BRD do prehrávača sa otvorí menu, ale už z menu sa nedá dostať na jednotlivé kapitoly, vždy sa to vráti späť do menu. V čom delaji soudruzi z NDR chybu?
Ďakujem za odpoveď
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro Lucyllka. Tohle se tu na fóru řešilo, jen je třeba trochu pohledat. :-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro pipo: Konkrétní řešení neznám. Zkuste smazat dočasné soubory a postup opakujte. Palte pro jistotu na mazatelný BD, předejdete tak finační újmě v případě, že se něco nezdaří. U Pinnacle je třeba se obrnit trpělivostí a experimentovat. Pinnacle měl vždy problémy se zhotovením menu a to nejen do BD, ale kolikrát i do obyčejných DVD.
pipo

Romulus díky,

okrem prepisovateľného BRD som všetko robil ako píšeš. Skúsim menu spraviť v architekte. Ešte raz ďakujem.
Peter
zdenicka
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2012, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, věřte mi, že než jsem napsala těchto pár řádků, přečetla jsem příspěvky od Romolus téměř všechny (ze 30 stran příspěvků jsem skončila na 28. straně), čtu již téměř 2,5 hodiny. Přesto jsem ale nenašla odpověď na otázku, co je špatně v projektu, pokud při renderování videa je hláška "Chyba exportu: reálný čas". Mohl byste mi prosím poradit? Stalo se mi to dnes poprvé, nikdy před tím jsem tuto hlášku neviděla, nikdy ji PS 14 Ultimate nevyhodil. Nevím, co s tím. Nad tím projektem jsem strávila tři dny. Děkuji a nezlobte se za tuto otázku, pokud již byla něke zodpovězena. Opravdu jsem nenašla.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

O tom se tu už určitě někde psalo. Je to tu ovšem malinko nepřehledné a dá se to tedy přehlédnout. Rada není jednoduchá. Já měl tu zkušenost, že byla chyba někde v projektu. Stačilo nechat mezi klipy jen jednosnímkovou mezeru (to je 1/25 vteřiny dlouhý úsek a problém je na světě. Zkuste roztáhnout projekt na časové ose a hledat. Někdy se mi také stalo, že stačilo přepsat první efekt mezi klipy druhým a děla se Vámi popisovaná chyba exportu také. Bohužel jsem i zažil, že jsem tu chybu prostě nenašel. také jsem někdy skusil uložit ten samý projekt JAKO - pod jiným názvem a potom to šlo bez problému vyexportovat. Nebo jsem zkusil to vyexportovat do jiného formátu videa a také to najednou šlo. Tato hlaška je velmi zrádná. Může to být jeden z mnou popisovaných možností zde, ale také to může mít jinou příčinu. Je třeba se obrnit trpělivostí a experimentovat. NIC jiného bohužel "zaručeně" nefunguje. V tomto je Pinnacle dost zrádný. :-( Někdy je problém - tedy často - právě v místě, kde se zastavila časomíra při renderování.

Pro příště ukládejte projekt v různých částech rozpracovanosti pod podobnými názvy. Snadněji se potom hledá příčina problému, ale je to trochu otročina :-(. Přeji hodně štěstí a trpělivosti v odhalování příčiny chyby.
zdenicka
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2012, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Každopádně děkuji. Ještě než jsem si přečetla tuto vaši odpověď, přeuložila jsem projekt pod jiný název a dala jsem renderování znovu. Zatím to jede. Každopádně na to koukám (což jsem dříve nemusela, pustila jsem renderování a šla od toho pryč), zda se to nezastaví v nějakém konkrétním místě. Pokud na to přijdu, podělím se o zkušenost. Zatím díky.
zdenicka
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2012, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Slíbila jsem podělit se o zkušenost, pokud na ni přijdu. Chyba exportu byla v záběru, na který jsem dala efekt - Redukce šumu. Když jsem z těchto záběrů tento efekt vymazala, vše jelo a film se zrenderoval až do konce.
denda

Nemůže se dávat efekty mezi kapitolama do videa. Vždy dávat jenom na začátek a konec kapitoly. To znamená C1 a C2 a C3 atd.

PAK TO JEDE V POHODĚ A BEZ PROBLÉMŮ. MÁM TO VYZKOUŠENO !!!!!!
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host