Rozdelený súbor v Avide .

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Zdravým,potreboval by som poradiť.Keď nahrám video,alebo súbor v kuse dvadsať minút,tak pri stiahnutí do PC mi video stále rozdeli na na dva súbory .Prvý je dlhy 16.5 min. druhy 3 a pol min.To by bolo v poriadku,lenže pri vložení do Avid štúdia prvý súbor prehraje v poriadku a keď dám druhy súbor tak mi cukne s obrazom a zvuk mi neladí s videom. Zvuk trochu meška .To mi roby len pri vložení do Avidu.Pri prehraní v kamere alebo v PC to hraje bez problémov.V kamere je video v kuse 20 min.Mám dve kamery a v obidvoch je to rovnaké.Kamery mi točia v MTS.Vedel by niekto poradiť? Ďakujem.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

To je tím, že se video soubory v kameře ukládají v 2GB celcích. V okamžiku, kdy přesáhne tato kapacita se začne nahrávat další videozáznam do nového zase max. 2GB souboru. Kamery s tím počítají a přehrávané video se ukládá do mezi paměti, odkud se plynule přehraje. V PC to bude podobný princip, ale záleží na softwarovém přehrávači, zda to zvládá přehrát podobným režimem jako kamera.

Většinou se to stává u souborů, které se natáhnou do PC ze čtečky paměťových karet. Když se to samé video uloží na HDD přímo z kamery, nejlépe přes aplikaci, která je k tomuto účelu ke kameře přibalena, problém v editačním software nevznikne. t o je alespoň moje osobní zkušenost. Někdo může mít i jiné vysvětlení nebo radu, jak se tomuto problému vyhnout.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

p.Romolus:Ďakujem za odpoveď. Použil som softwar na sťahovanie do PC z CD.Teraz to funguje.Ešte raz dik.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host