grabnutí obrázku

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
el
Příspěvky: 2
Registrován: 23.05.2012, 11:33
Kontaktovat uživatele:

Ahojda ! Prosím vás,testuji avid studio a za boha nemožu přijít nato,jak udělat snímek z videa a vložit ho do projektu. Docela rád bych si ho pořídil,bo na rozdíl od pinnaclu mi ani jednou jedinkrát nespadlo. Chybí mi jen pár věcí,na co jsem byl zvyklý , ty snímky ,pak změna rychlosti,vůbec nevím,proč to tak zkomplikovali,nechápu smysel položek ,třeba když chci zpomalit klip,no ještě si zanadávám a možná si ho koupím.A taky nevíte někdo,jestli je tam něco jako KOTVA,že by se u delšího projektu dala zamknout timeline,třeba od půlky,aby nedocházelo k posouvání stop u vícestopého videa? Už jsem párkrát udělal změnu na začátku a pak honil titulky a druhou stopu videa .Dík za rady...
Miroslav Polner

Kliknite dvakrát na video lavým tlačítkom.hore zadajte opravy, potom snímok, môžete si upraviť veľkosť akú potrebujete, napravo dole dáte použít a snímok sa vám uloží do knihovny fotografie a vložíte si ho kam potrebujete.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Foto z timeline vysvětlení ZDE

Je potřeba nejdříve projít fórum a předejít tak zdvojeným dotazům.

Já na AVID Studio rezignoval a dal přednost Sony Vegas v kombinaci s Pinnacle Studio 15, kde stále rád tvořím úvodní a závěrečné titulky.
el
Příspěvky: 2
Registrován: 23.05.2012, 11:33
Kontaktovat uživatele:

Děkuji všem za odpovědi ),pomohlo
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host