přehrátí více videí bez přerušení na jedno spuštění

Authoring v Sony/Magix DVD Architect a DVD Architect Studio
Odpovědět
pas131
Příspěvky: 9
Registrován: 25.02.2012, 07:31
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
nepodařilo se mi to tu nikde najít a nebyl jsem úspěšný ani v návodech na které jsou zde ve foru o Architektu odkazy...
Mám dotaz ohledně hodně jednoduchého menu, ale já na to nemohu přijít...... (mám pouze DVDArch.5.0 při Movie Studio)
Mám vytvořené menu s názvem třeba dovolená a do něj vložené 7 tlačítek, každé s videem z jednotlivého dne. Nic jiného. Když pak pustím jakýkoliv den z těch sedmi, přehraje se mi pouze vždy jen video z onoho jednoho dne. Dá se někde nastavit, že pokud pustím jakýkoliv den, aby po skončení onoho dne se automaticky pustil další a já pak nemusel přepínat na další sám...?
Děkuji
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Toto má poměrně jednoduché řešení. Poklepete na daný den v menu a tím ho otevřete. Vpravo v Media Properties otevřete záložku End Action a položce Destination zvolíte, kam se má po přehrání daného videa (dne) směřovat další přehrávání. Tak postupně napojíte postupně všechny dny pěkně za sebou a poslední položku nasměrujete zpět do hlavního menu. a je to. :-)
pas131
Příspěvky: 9
Registrován: 25.02.2012, 07:31
Kontaktovat uživatele:

Hm, jak prosté :-) ... , já to tak dělal, jenže na daný den jsem klepl jen jednou a záložka End Action se mi nechtěla objevit. Ono to chtělo klepnout dvakrát... Taky mě to mohlo napadnout. Už je to dle představ. DĚKUJI
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů