problém

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
algore
Příspěvky: 4
Registrován: 06.04.2012, 13:45
Kontaktovat uživatele:

Zdravím! Při střihu v Pinnaclu 15 se mi při posouvani posuvnikem v časove ose dost často vyskytne problem s vyhozenim okýnka "Open Clipboard selhal" nevite co to znamena a co to je za chybu? Děkuju za každou radu
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já osobně tento problém nikdy naštěstí nezažil. Domnívám se, že Clipboard je schránka. Načítání s ní má problém. Může to být tedy nejspíš problém s načítáním dat, možná z HDD nebo RAM paměti. Nepíšete při jakém formátu videa se to stává ani, jakou máte konfiguraci PC. Hledal bych problém tam. Je ovšem možné, že guru tohoto fóra Steviezah umí poradit fundovaněji.
algore
Příspěvky: 4
Registrován: 06.04.2012, 13:45
Kontaktovat uživatele:

No stava se mě to jak u avi tak u mpg souboru. Jinak Konfiguraci pc mam Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz , 64bit , Intel(R) HD Graphics Family grafika. Jinak mam windows 7.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Intel i3, integrovaná grafika, to nezní moc dobře. Tam může být problém, protože má sdílenou RAM paměť. Té máte kolik a jak silnou. Podle mého to nestíhá načítat data.
algore
Příspěvky: 4
Registrován: 06.04.2012, 13:45
Kontaktovat uživatele:

jaj tak to nevim a ani nevim ja k se to da zjistit a nevim kde mam ty papiry ale vim že sem kupoval zakladni desku a graficka karta byla v tom procesoru a paměti mam dvě 3dd asi?! ale nevim kde se to da zjistit na pc. Ale ze začatku me to jelo v pohodě až tak po pul roce se mi to začalo(to okno) zobrazovat!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Můžete mít také hodně fragmentovaný hardisk. Nebo zanesený systém zbytky dávno nepotřebných souborů. Vyzkoušejte Trial verzi TuneUp 2012, najdete k tomu na webu i češtinu. Tam se dozvíte podrobnosti i o tom, co máte v PC za jednotlivé komponenty.
algore
Příspěvky: 4
Registrován: 06.04.2012, 13:45
Kontaktovat uživatele:

děkuju! když tak dam vědět.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domnívám se. že máte málo místa na HDD, nebo nějaký program na pozadí si uzurpuje část pamětí,nebo to způsobuje
nějaký program, který zabírá z paměti nějakou část pro RAM disk, nebo nemáte odmazány pomocné soubory.
S takovou chybou jsem se doposud nesetkal.Ale píšete, že z počátku jste neměl problém.
Budete muset vysledovat co jste si kdy doinstaloval co Vám začalo způsobovat tento problém.
Další možnost je, že antivirový program při práci osahává Vaše soubory a zabraňuje korektní funkci.
Jednoznačnou radu nemám, jenom usuzuji co by ten problém mohlo způsobit.
RUDA

když se mi zahřeje počítač tak píše sám a to furt jak na skype tak i v emailu bbbbbbbbbbbbbbbbbbb.prosesor mám intel(r)cpre(tm)i3-2100 cpu@3.10gmz.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host