Odinstalace produktů Sony

Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Znáte někdo nějakou utilitu jak ze systému dokonale odstranit pozůstatky produktů Sony po odinstalaci?
Je neskutečné kolik toho v systému po odinstalaci najdu.
Čistič CCleaner je na to krátký a procházet položku po položce v editoru registrů je otřesná práce.
To je rychlejší reinstal celého systému.
mand
Příspěvky: 38
Registrován: 20.02.2012, 00:26
Kontaktovat uživatele:

Já používám k odinstalaci programů nebo jejich zbytků toto: http://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/ Obecně jsem s výsledky spokojen, ale nevím, co to provede zrovna se Sony. ;-)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Bohužel, nechal jsem provést čištění včetně Regedit.Program nahlásil vyčištěno.Já jsem při kontrole registrů zjistil ,že není vyčištěno.
Zbytky Vegas jsem našel tam kde byly.Je ale pravdou, že jsou hodně hluboko humusácky zašité v podsložkách klíčů.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,já používám v XP již delší dobu program XPManager,který to pročistí poměrně důkladně ale někde jsem četl na webu,že by se na místo čištění měl používat mozek.Čištění registrů vymysleli prý ti,kteří na to také vytvářejí software a čištěním registrů se nadělá více škody nežli užitku a někde to naprosto nedoporučují,že si s tím registry poradí samy.Nevím zda to je správný názor či ne ale četl jsem to.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Registry si s tím nikdy neporadí samy.Ale ani systém Windows.Ten se akorát umí zpomalit.B)-
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host