Čím osadit nové PC...?

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Osobne som vkladal do PS9 fotky s rozlisenim 1600x1200 s digitalnej zrkadlovky a boli fakt v pohode. Ide asi o to aky kvalitny fotak mas (kompakty ja moc nemusim). Inak vyborny soft za dobru cenu je Zoner Photo Studio. Skus ich tam upravit. Ake rozlisenie fotky vkladas do Studia?
Makey

Ahoj všem.

Mart napsal:...
"Řešením bylo z této "fotky-klipu" udělat přes nástroje->zachytit snímek (nebo jak to tam je - teď nemám studio poruce) statický snímek a ten pak použít. Ale když vložím normální fotku (jpg) do videa tak nemám problémy. ..."

... no, tento postup lze použít v PS9, jen pokud jde o video klip. v případě statického JPG, BMP nelze sejmout jednotlivý snímek.

To Joe-Joe:
Fotíme na D70- tím to asi nebude :-))). Používám také Zonera a fotky jsou snad až moc dobré cca 3000x2000. Zkusil jsem tam dát 800x600 a zase brrrrrrrr...

Co mi řekneš na tohle:
"-Pokud si pouštím DVD nebo CD s fotkama, která na PC chodí super, při přehrávání na TV se nějak divně chvějí a jsou hrozně "zubaté".
Napadlo mne, jestli v tom nějak nehraje roli TV. Je to 50 Hz, přehrával jsem si ale fotky od kámoše /kompaktík/ a bylo to OK. Když si stopnu film na DVD, tak je to taky OK. Ale např. menu pro nějaký výběr se také trochu klepe. Možná, že to může být také nastavením DVD přhrávače- kabely nebo vím já co..."
...je to z našeho jiného vlákna. Jsem už z toho docela votrávenej.

Zdravím všechny a přeji vám dobrou pohodu, o hodně lepší- než je venku počasí.
M



Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Tak v tom pripade sa jedna o prekladanie (Deinterlacia). Pokial to robi len taku tak je problem tam. Na compe to nevadi a TV s tym ma problem. Myslim ze v Zoneru by na to mala byt funkcia, ktora to odstrani. Musel som to najst. Verzia 7.
Vyskusaj "Upravit- odstranit obrazu - radkovy proklad" Skratena klavesa ctr+shift+L.

Ak su foto dobre s ineho fotaku je problem v D70.
Makey

"Servůs"
Děkuji ti za vytrvalou snahu v pátrání.

Problém nemůže být v D70ce, to jsem se asi nepřesně vyjádřil:

1/ Fotky od kamaráda jsem pouze přehrával na DVDplayeru, nedával jsem je do projektu PS9

2/ Fotky které se mi zdají "zubaté" např. šikmé hrany domu a pod. jsou moc velké na zobrazení na TV. Při promítání se asi nějak musí zmenšit na rozlišení TV a to je sotva 800/600 - proto ta zubatost hran. Pokud je dám i na starším monitoru 1:1, jsou super. Jen kdyby se na TV tak nechvěli. Možná to pro příště půjde odstranit tou funkcí v Zoneru a max 1600x1200.

Vratme se zpět k původnímu problému.

3/ ..."Upravit- odstranit obrazu - radkovy proklad" Skratena klavesa ctr+shift+L. ..."

To jsem zkoušel. Fotky takto upravené jsem dal znovu do projektu a a zase brrrrrrrr...
M
Hat

Mám AMD atlon 3gigo(no maká na 1800 mhz) a běhá to solidně. myslím že to chce velkou ramku. já mám gigo. jsem spokojenej.
Jen tak pro zajímavost. Jak dlouho renderujete hodinovej film? zajímalo by mě jestli néni Intel lepší. Dík HAT


Naposledy oživil Anonymous v 10.01.2021, 00:52
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host