Je vůbec někdo, komu jede Studio Plus ver. 10 ?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Tom

Ahoj,
našetřil jsem si 2 tisíce a zakoupil Studio plus 10. Do této doby jsem byl spokojen se Studiem Plus 9 a s úsměvem jsem si pročítal diskuze, kde všichni hořekovali nad problémy s tímto softem. Opravdu mi devítka šlapala bez závad. Desítku mám nainstalovanou tři dny a je to jedno veliké trápení. Náhled v malém náhledovém okně se neustále seká, zvuk blbne, přestože mám RAM 1 giga v PC to neustále cvrliká, každá operace má hrozně dlouhou odezvu, neustále musím na něco čekat. Podotýkám, že jsem defragmentoval disk, na pozadí mi nic nejede, vypnutá hardwerová akcelerace. Mám Intel Celeron 2,66 , giga RAM, XP Profesional. Tak mne napadá, že tento nepovedený výrobek budu reklamovat u prodejce, neboť je to evidentně zmetek. Ještě bude poslední pokus s přeinstalací Woken a tím končím. A teď k věci: může se tady ozvat někdo, komu běží Studio Plus verze 10 k jeho spokojenosti ? popř. může popsat svou sestavu PC, na které se toto děje ?

Díky za ohlasy
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Osobne som sa uz poucil. Nekupovat nove verzie programov.Pockat az vychytaju muchy. Netyka sa to len Pinnacle (ktore s 10 hlboko sklamalo) ale i napr. Windows.

TOM:
skus nainstalovat vsetky opravne patchy. Inak ma zaujima ako dopadnes s reklamaciou. Urcite sa budu branit zubami nechami.
Darwee

Mě teda rozhodně nejde!!!!!
Darwee

..PS:Už jsem nainstaloval zpátky 9.4.3 která mi taktéž chodí bezchybně(snad kromě automatického nastavení DVD)
Dejv

Já jsem postupně instaloval všechny opravi, občas se něco zpravilo, ale zase do toho zavlekli jiné chyby. Po poslední opravě se mi stává, že když vyrenderuju projekt do avi, tak už h nemůžu zpátky otevřít a vložit do projektu. Vidím jen šedé okna a nic. Výkon se trošku vylepšil, ale při editaci titulků to občas padne na hubu.
No ještě mají hodně co vylepšovat !
Míra

Mám St.10plus a jsem s ním spokojen. Po složitých peripetiích jsem nainstaloval ze St.9 DVD Premium a zatím vše běží jak se má. Mám P-4 3,2Ghz, zákl. desku MSI 865PE Neo2-P,graf.kartu GeForce FX 5600, zvukovou kartu Creative Audigy.
Zdravím všechny.
Darwee

Pro Míru-Jsi věru šťastný muž-to ti chodí asi na prázdným systému,nebo jak jsi to dokázal???
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Též pro Míru -> Asi mu to jede na nejakem XEON serveru o kapacite 4 GB, kde ma 3 GB operační paměti a SATA2 nebo SCSI disk :)) Jinak rovněž nevěřím:))
stttanley
Příspěvky: 3
Registrován: 12.01.2006, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Vzkaz pro všechny potencionální kupce- NEKUPUJTE TO !!!!!!!
Mám Pinnacle 10 ( verze 10.1. ) Start cca 1,5 minuty, padá cca 5x za hodinu.
Nehledě na další problémy. Práce s tímto programem vyžaduje prášek na uklidnění a dostatečně dlouhou dovolenou. :-))))))
Volchov

Do nouzového režimu mě už nějaký čas nic nedotlačilo. Až včera se to povedlo instalaci PS10 ;-)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host