Je vůbec někdo, komu jede Studio Plus ver. 10 ?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
lubud

Pro Foggy: Je to pravda. Mne to tady také už nebaví a z této větve jsem proto už před časem vystoupil. Bylo to potom, co jsem ve slušné diskuzi sdělil mé zkušenosti s PS10+.

Problém v této diskusí větvi vidím v "chronickém poradci" Petrovi, který musí mít zásadně poslední slovo, považuje se za hvězdu (viz povýšený styl jeho příspěvků) a přitom si odporuje sám sobě - cituji: "Bohuzel pravdou je to, ze Pinnacle asi nikdy nedalo na trh produkt, ktery by byl hned od zacatku pouzitelny, ale po nekolika opravach se to vzdy zasadne zmenilo, a Studio vzdy pote ve sve kategorii excelovalo (jiz od prvni verze DV). U verze 10 to byl asi nejvetsi pruser, opravdu by se z toho meli poucit, jsem si jist (viz lubud), ze mohli prijit o spoustu kmenovych zakazniku. " No a za pár dní Petr (poté, co ho načal Juromír) na toto zapomněl a PS 10+ mu najednou zázračně šlapalo i bez opravných záplat.

Když si přečtete jeho zlostné reakce v této větvi musíte mi dát za pravdu, že to není fakt normální. Jestli se někdo vyjadřuje takto - cituji: "Budu strasne rad, az si do Tebe budu moci poradne prastit. Jen doufam, ze nejsi nejaky zakomplexovany a vyschly chudacek, ktery si zde leci sve fyzicke a dusevni poskozeni, takovymi se to na Internetu docela hemzi"... je opravdu zralý na psychiatra, to mi věřte.

Myslím, že svou úlohu by mohl sehrát i správce tohoto webu a příspěvky různých hulvátů a vyšinutých "magorů" sem raději ani nepouštět.
Takže máme stejné přání - hulváti ať zmiznou a pojďme raději řešit, proč někomu to PS10+ pořád nejede a nejede...
Petr

lubud Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pro Foggy: Je to pravda. Mne to tady také už
> nebaví a z této větve jsem proto už před časem
> vystoupil. Bylo to potom, co jsem ve slušné
> diskuzi sdělil mé zkušenosti s PS10+.
>
> Problém v této diskusí větvi vidím v "chronickém
> poradci" Petrovi, který musí mít zásadně poslední
> slovo, považuje se za hvězdu (viz povýšený styl
> jeho příspěvků) a přitom si odporuje sám sobě -
> cituji: "Bohuzel pravdou je to, ze Pinnacle asi
> nikdy nedalo na trh produkt, ktery by byl hned od
> zacatku pouzitelny, ale po nekolika opravach se to
> vzdy zasadne zmenilo, a Studio vzdy pote ve sve
> kategorii excelovalo (jiz od prvni verze DV). U
> verze 10 to byl asi nejvetsi pruser, opravdu by se
> z toho meli poucit, jsem si jist (viz lubud), ze
> mohli prijit o spoustu kmenovych zakazniku. " No a
> za pár dní Petr (poté, co ho načal Juromír) na
> toto zapomněl a PS 10+ mu najednou zázračně
> šlapalo i bez opravných záplat.
>
> Když si přečtete jeho zlostné reakce v této větvi
> musíte mi dát za pravdu, že to není fakt normální.
> Jestli se někdo vyjadřuje takto - cituji: "Budu
> strasne rad, az si do Tebe budu moci poradne
> prastit. Jen doufam, ze nejsi nejaky
> zakomplexovany a vyschly chudacek, ktery si zde
> leci sve fyzicke a dusevni poskozeni, takovymi se
> to na Internetu docela hemzi"... je opravdu zralý
> na psychiatra, to mi věřte.
>
> Myslím, že svou úlohu by mohl sehrát i správce
> tohoto webu a příspěvky různých hulvátů a
> vyšinutých "magorů" sem raději ani nepouštět.
> Takže máme stejné přání - hulváti ať zmiznou a
> pojďme raději řešit, proč někomu to PS10+ pořád
> nejede a nejede...


Pro lubud :

Ty jsi skutecne vrchol demagoga, ktery si evidentne jiz nevi rady, a tak zacne polopravdami a lzi ohlupovat ty ostatni !

- co se tyka mych citatu , skutecne si to ukazkove vytrhnul ze vsech mych vyjadreni, nicmene shrnul bych to tak, ze ucel sveti prostredek. Nezivis se tim nahodou, velmi me to pripomina neco ze soucasne politicke reality ?
Stale trvam na tom, ze S10+ po vydani byl nestabilni produkt se spoustou chyb, dalsi zaplaty ho relativne zprovoznili spouste uzivatelu (ne vsem, me ANO). Posledni zaplata 10.5 z toho udelala spolehlivy a pouzitelny produkt pro domaci strih DV vetsine uzivatelum. A naposledy, kdo tomu porad neveri, muze navstivit originalni hlavni diskuzni forum na http://webboard.pinnaclesys.com

- co se tyka toho meho vyjadreni "...o prasteni ...", asi jsi prehledl, ze jsem takto odpovidal na invektivu D2MACa, ktery pred tim, aniz bych do te doby pouzil JAKOUKOLIV vulgaritu, na me JAKO PRVNI zautocil slovy o "rozbijeni huby" (!), jen proto, ze se mu nelibil muj postoj k jeho narkum.
Ackoliv to nikdy nedelam, v tomto pripade jsem JEN odpovedel na jeho vulgarni utok. Jen se jsem se branil. Nic vic, nic min ! TAK TO NEZKRESLUJ!
Hnusi se mi zakomplexovani jedinci, kteri pod anonymitou NETu kdenakoho utoci, sproste nadavaji, a kazdeho virtualne mlati, ac ve skutecnosti by je silnejsi vitr sfoukl do pangejtu. Takze jen na hruby pytel hruba zaplata, a D2MACovi jsem odpovedel, ze se s nim rad seznamim, aby me ukazal "rozbijeni huby". Rozumis tomu uz ?

- co tyka volani po nejakem supervisorovi diskuze, budu jen rad, on sam jiste sam zhodnoti, kdo cim a jak zde skutecne prispel k pokroku tohoto tematu, a kdo tady jen dokolecka dokola dehonestuje ty jine, kteri maji odlisny nazor nez on sam, a posila je tu jednou k psychiatrovi, nechava je "zmizet", doporucuje "rozbijeni huby" a podobne.

Mimochodem, nevsiml jsem si, ze by z Tebe (lubud) tady vypadla jakakoliv konkretni rada, reseni problemu, ci chytrost k tomuto tematu, jen zde neustale kritizujes, a poucujes o cem se smi ci nesmi psat.

Evidentne jsem ale pichnul do vosiho hnizda, kdyz (shrnu-li to) jsem si dovolil konstatovat nekolik poznamek o tom, ze to spouste lidi jede v pohode, a ze nesouhlasim s kradenim (prominte "shanenim") software. Inu, to uz je asi takovy cesky narodni folklor ...
lubud

Petrovi: Dej s tím prosím Tě už pokoj, otravujeme jen lidi ... Ostatně, už jsem napsal, že musíš mít vždy poslední slovo.
Roman

Zdar přátelé,
v lednu jsem si nechal postavit PC. 3G Pentium4, Rio Vista(i945P), 1024MB DDR2,VGA Sapphire Radeon X700 128MB, Pinnacle PCTV PMC 310i, .... atd, a samozřejmě i PS Plus verze 10. Jako obvykle jsem začal schánět informace o PS 10 až po koupi. Jako absolutní laik jsem tedy začal zpracovávat video z kamery (DV) a málem mi vypúadali zbytky mých vlasů hrůzou ....... Celé se to tváří moc pěkně ... k uživateli příjemně ale jenom do té doby, než jsem chtěl aby softík něco udělal. Měl jsem celý xicht omrzlý od věčného zamrzání (malé projekty ..cca 20 minut) a pořád to padalo ... Dával jsem vinu sobě ... páč neumím .. Ovšem poté mi byl zaslán patch .... a jupííííí .... funguje naprosto bez problémů .... Po vysmolení cca 6 hodin home vídea jsem na výsost spokojen !!!

Tolik můj názor .. nic nevnucuji

Mějte se Roman
Petr

Roman Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ovšem poté mi byl zaslán patch .... a jupííííí .... funguje naprosto bez problémů .... Po >vysmolení cca 6 hodin home vídea jsem na výsost spokojen !!!
> Tolik můj názor .. nic nevnucuji
> Mějte se Roman

No vidíš, že když se chce, tak to jde :-)))
Hlavně se o tom prosím nezačni (jako já naivka) dohadovat s těmi nejmenovanymi extremisty, kteří zde dokolečka dokola vykřikují něco o lhářích a marketinfgových podvodech !
Dobrý střih, a hlavně klídek !


Roman


I kdepák ... chodí to a jsem spokojenej. Vím že nebudu točit Pána Prstenů ani Agenta 007 díl 56 ... tak že jsem naprosto v klidu. Jenom mám dotaz. Víte někdo jestli se už prodávají aktivační klíče za tvrdou českou korunu ?? Nebo je to ještě porád za měkká a nestabilní EURa ???

Díky a mějte se ...

Roman
pacho

Pinnaclové se trochu polepšili, nový 10.5.2 toho vychytal už poměrně dost.
Chodí mi to na ASUS s Atholnem 2500XP a 1GB paměti, grafika NVidia MX400.
Na www.exac.cz se dají najít dobrý rady.
Petr

Kampak se potratili ti ukrivdeni a potrefeni Juromirove, Lubudove a D2Macove ? Dosli jim argumenty, jako socanum :-)))) ?
Uz jste si to koupili, nebo i nadale "shanite" sve "Vegasy" apod. ?
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Petre,

takze jak jsi jiste cekal, budu reagovat na tvuj prispevek:

Jak uz jsem nekde tady psal, pokud budu chtit strihat na profesionalni urovni, nebudu se zabyvat programyv teto cenove relaci a koupim si striznu kolem 30 tis. i s hardwarovou akceleraci.

Pokud si ovsem "koupim" a nevidim v to duvod (ze strany rychlosti programu atd..), program Pinnacle Studio 10.5. Plus Titanium Edition, musim ocekavat ze muj straveny cas u strihu bude nesrovnatelne jiny nez ten u strizny za tolik penez.

Ale jako byvaly softwarovy tester znovu opakuji (a potvrzuji nazor 'Pacha'), Vydani studia 10, byl propadak a vylepsil se az verzi 10.5.2.

Konec koncu jsem si ani nevsiml, jestli u instalace pinnacle studio 10.5. Titanium edition je napsana minimalni konfigurace stejna jako predtim a nebo jestli uz to chlapci zvedli aspon na tech 1 GB pameti 2jku cpu a 256 ram na grafice.
Fero

Prosim vas lze nekde stahnout trial , drive nez do toho investuji, rad bych vedel jestli to pojede na mem HW . Mam 3.6 Pentium, ale jenom on board graf kartu 915
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů