Přehraje Vám Vegas tyto soubory?

steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Prosím uživatele Vegas o pomoc.Přehraje Vám Vegas tyto soubory?Máte nějaký kodecpack v systému nebo filtry ffdshow či jiné?
Protože nemám v systému žádný kodecpak a nic jiného, zajímá mě jestli Vegas potřebuje a využívá kodecpacky.Podotýkám, že ve WMP
to přehraju.
http://uloz.to/12984200/pteni-v-sobesukach-2011-avi
http://uloz.to/12984306/clip0003-avi
Děkuji za Váš čas.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Moje Vegas Movie Studio oba soubory načte a normálně lze s nimi pracovat. V systému mám K-Lite Codec Pack 6.0.4, ale řekl bych že si s nimi poradí nativně protože žádná ikonka ffdshow v liště nevyskakuje.
starecek
Příspěvky: 29
Registrován: 13.04.2011, 16:42
Kontaktovat uživatele:

Mám Vegas Pro 10 64b, ale musím konstatovat, tento formát DivX 5, Vegas nezná. NERO 10 jej přehraje bez problémů. Pozeptám se ještě v okolí ...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za brzké odpovědi.Přehrání v systému s kodecpackem K-Lite jsem předpokládal a v tomto případě Vegas nevolá filtry,ale použije
dekoder z kodeckpacku.Pokud se ozve ještě někdo další uvítám to.
Zajímám se o to z důvodu jak je na tom Vegas s načtením videa z různých zdrojů a zda je nutno do systému dodat nějaký kodecpack.
Podle toho co jsem kde četl jsou kodekpacky pro některé videa nutné.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nevím, kde co za kodeky všechno v PC mám, ale mě to Vegas obojí přehraje.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za další názor.U Vás Romolusi vím,že máte minimálně kodeky od Nera Vision v systému podle výpisů z MediaInfo,když jsme řešili nějaký problém.
A to jich máte určitě víc,viz diskuze o GSpot.
Pro mě jsou to velmi cenné informace,abych měl všeobecný přehled o videoeditorech a byl schopen poradit jaký editor pořídit a proč.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Oba klipy přehraje i Magix 18 a Avid Liquid.Jak jsem již uváděl jinde nikdy jsem žádný Codek pack nepotřeboval.Softy si nainstalovali svoje codeky já pouze doinstalluji vždy poslední FFDshow,Matrošku a AviSynth a vše funkční.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji kolegovi Otakar.Filtry ffdshow,Matrosku a Avi synth v systému taky nemám.Tyto filtry bývají součástí kodecpacku.
Avid Studio a Edius tyto soubory přehraje.Soubory,které jsem dal k vyzkoušení jsem dostal na test protože nešly přehrát
a majitel měl Vegasa.Tak jsem je oprášil a chtěl jsem si ověřit zda Vegas je schopen po dvou letech je bez filtrů
a kodecpacků přehrát.To je doba kdy jsem měl Vegas nainstalený naposled.
Takže moje resumé je,aby si každý nejdříve stáhl trial editoru.který hodlá používat a zkusil jestli mu jeho soubory
v čistém systému pojedou.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tady je možnost stáhnout test systému na VC 1,MPeg2,H264 pokud vyhodí chybové hlášení stačí doinstalovat AviSynth.
http://www.ulozto.cz/13014152/multitest-0-1-exe někam rozbalit a pak pouze spustit .exe soubor a dojde k otestování.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odkaz.Stáhl jsem a zjistil jsem: Systém byl tímto otestován na filtry a dekodery Directshow.
Bohužel jsem neprošel ani jedním.Žádné takové filtry v systému nemám nebo nejsou povoleny.
Tak to musím zvážit jestli vůbec Vegas do systému pustím.Nemíním laborovat nad tím,které filtry
a kodeky a v jaké verzi budu potřebovat.
Jdu si otestovat DirectX.

P.S.Test direct: Problémy nenalezeny,všechny akcelerace povoleny.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host