Import z titulkovače Aurora

Fórum k programu Avid Studio
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Protože Avid Studio neumí 3D titulky,zkusil jsem do něj naimportovat titulky
z Aurora 3D Animation Maker.Všechny titulku v Avidu jsou z AM včetně těch
standartních,nepohyblivých.Ukázka zde:
[video][/video]

Pár screenů z Avidu:
[attachment 247 screen_1.JPG]
[attachment 248 screen_2.JPG]

Pár screenů z Aurory:
[attachment 249 Aurora_1.JPG]
[attachment 250 Aurora_2.JPG]

Nemám ten program ještě v hlavě,neumím udělat stíny,ale to by mi asi nevadilo.Titulky jsou ostrostí shodné s těmi na které jsem
zvyklý z Pinnacla,aspoň tedy podle mně.V systému mám jenom bezkompresní kodek na avi,tak jsou exportované titulky obrovské
a mají šílený datový tok.Deset sekund má 1,63 GB.Tady je výpis z MediaInfo :-)
[attachment 251 media_info.JPG]

Zas mám novou hračku :-)
Až budu mít nový čistý systém, zkusím sehnat kodek Lagaryth,ten by měl umět ukládat s alfa kanálem a soubory videa by měly být menší.
Mimochodem vrazil jsem to i do Ediusa.Jde to,ale musím dát Render Red Area,aby to zvládl plynule.
Přílohy
media_info.JPG
media_info.JPG (71.81 KiB) Zobrazeno 1810 x
Aurora_2.JPG
Aurora_2.JPG (79.79 KiB) Zobrazeno 1810 x
Aurora_1.JPG
Aurora_1.JPG (105.46 KiB) Zobrazeno 1810 x
screen_2.JPG
screen_2.JPG (139.63 KiB) Zobrazeno 1810 x
screen_1.JPG
screen_1.JPG (144.64 KiB) Zobrazeno 1810 x
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

A jak se s tou Aurorou pracuje, Jde to hladce?
Jste s tímto titulkovačem spokojený?
Má vše po čem toužíte, aby správný titulkovač měl?
Kde se dá sehnat?
cxcx
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2011, 15:52
Kontaktovat uživatele:

Musim uznat ze to nevypada spatne.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Na vše odpovím časem.Zatím se v tom patlám od dnešního oběda.Ten jsem nechutně zhltnul,abych se moh hrabat v programu.
Sehnat se to dá tady:
http://www.presentation-3d.com/products ... on-3d.html
Zatím se mi to jeví lepší než Corel Motion Studio 3D.S tím jsem nebyl schopen za tak krátkou dobu nic pořádně udělat.Protože
Corel má hejno oken, v každém se nastavuje něco a než jsem našel táhlo na extrude nebo přepínač na 2D text tak jsem myslel,že se na to vykašlu.
Ale to je pouze můj subjektivní dojem,někomu ovládání Corela může vyhovovat a neměnil by.
Já jsem zatím spokojen,pro mě to má perfektní ostré titulky a jde to vložit do jakéhokoliv editoru.
Právě jsem začal na ulož to ukládat zdrojové avi.Je to velké,až to tam bude hodím Vám tu odkaz.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tak bratři v triku,musíte posečkat,tak velký soubor mi uložto nevezne.Zkrátil jsem zdrojovou sekvenci na 6 sekund,ta má 1,16 Gb.To snad půjde.
Jinak je to v podstatě modelační jednoduchý soft s exportem do avi.Když to naimportuju,musím posečkat než si to avid přerendruje a pak to frčí.
Ostatně mám to v obrovské bitrate jak je vidno ve výpisu mediainfo.Podívám se po tom Lagarythu,snad to bude lepší.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Za kolik se dá sehnat plná verze na jejich stránce cena není.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Je to tam pod položkou Buy,stojí to samostatně 70 dolarů.Je tam možnost stažení trialu,ten právě mám s tama.Ale je to jenom na 10 dní.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Odsud si stáhněte video na zkoušení.Pokud bude v nepořádku dejte vědět.Nějak se mi podařilo zrarovat z 1,6 BG na 64 MB
http://www.uloz.to/12937030/bezkomprese6s-rar
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

První zádrhel:nejde vyexportovat 20s titulek,ale to snad nikdo nebude potřebovat:-)
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Stevie funguje to. Otevřel jsem to ve Vegas bez problému. Mohu i zadat vlastní pozadí. Zkoušel jsem v Auroře také něco uložit v AVI a funguje to ve Vegas všechno.Jenom mi rozum nebere, jak jste tak velký soubor dokázal zaRARovat do 64MB a po rozbalení to má zase přes 1GB. Ještě se mám co učit! Že Vy si neotevřete tam u Vás soukromou školu. Byl byste rázem v balíku. Nebo internetové vzdělávací kurzy. Smekám před Vámi klobouk a ukláním se až k zemi.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů