První dojmy

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Petr

"...Zřejmě nezbývá nežli nadále čekat-a kdo tvrdí (radši nebudu jmenovat) že mu to jede je jenom lhář a jeho příspěvky nejsou nic než reklamní propaganda!!! Tímto prosím webmastera o okamžitý výmaz všech těchto nesmyslů!!! ..."
...................................................................................................

No, jak jinak, je videt, ze nekteri stale nepochopili smysl teto konference, opet extremni nenavist, ale mozna trapna zavist.

Jenom Ti Darwee doporucim dukladnou kontrolu Tveho hardware, pokud odpovida vsem vyzadovanym podminkam Pinnacle, ALE hlavne vsechny spravne a aktualizovane ovladace.
O napr. SP2 a vsech stazitelnych opravach a patchich pro XP snad ani nemusim hovorit, take bych se vyhnul ruznym "lekum" a hlavne ruznym kodekovym balikum, ktere dokazou dost nevratne zaneradit system, vzdy instalujte jen to, co skutecne potrebujete.
Doporucuji rovnez i dukladnou defragmentaci obou (system i video) HDD kvalitnim nastrojem (napr. Norton Utility), XPckovy je k nicemu.

Mozna by jsi misto osocovani a urazeni mohl uvest konfiguraci toho Tveho "cisteho a prazdneho" systemu.

Me to osobne (trapne opakovani :-)) jede velmi obstojne, Pentium 3.2 GHz, DDRII 2GB (jede ale i s 1 GB), grafika nVidia gForce, 3x HDD, 1x DVD-RAM/RW, 1x DVD-ROM, start je sice stale pomaly, ale jinak to frci.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Take naroky na HW, ake tu niektori vypisuju pre PS10 nema snad ani Premiere, co je teda narocnost sama o sebe. Pokial nebudu kladne ohlasy na uvedenu verziu aspon take ako na PS9 do leta, ja osobne koncim s Pinnaclom. Ma som 10 instalnutu na cistom compe, kde boli len widle a bola to hroza hroz.
Petr

Joe-Joe Wrote:
-------------------------------------------------------
> Take naroky na HW, ake tu niektori vypisuju pre
> PS10 nema snad ani Premiere, co je teda narocnost
> sama o sebe. Pokial nebudu kladne ohlasy na
> uvedenu verziu aspon take ako na PS9 do leta, ja
> osobne koncim s Pinnaclom. Ma som 10 instalnutu na
> cistom compe, kde boli len widle a bola to hroza
> hroz.

No, nevim, jakou a jak starou verzi Premiery mas na mysli, ale S10 (S10+) ma jaksi (pokud jsi to dosud nepostrehl) jako prvni z rady serie Studii integrovano kompletni nove jadro z Liquidu, coz samozrejme mimoch. zvysuje naroky na HW.
Pokud jsou ale splneny, (a nevim co je tedy na narocneho na HW jako je P 3GHz a cca 1GB v roce 2006), jede Studio 10+ s poslednim patchem velmi dobre (jak pisi jiz i jini nez ja v jinych threadech na tomto foru !).
Pokud nehodlas upgradovat svuj HW, jiste zustan u S9 (S9+), nebo si "sezen" neco jineho :-))


Darwee

Vážený pane Petře!!! Přesně tohle jsem očekával, totiž že "potrefená" se jistě ozve svojí další dobrou radou neradou. Ujišťuji Vás že konfigurace mého HW je na vysoké úrovni-podle bachmarku Everest ultimate edition 2006 na 5.místě,včetně všech aktulizací ovladačů a také OS. Samozřejmě obsahuje doporučované Intel komponenty P4 3,2 GHz HT, deska 865 PERL, RAM DDR 2 2GB Dual, 3x HD WD Caviar 2000 SATA, grafika ATI Radeon 9550 Extreme edition. Jsem taktéž registrovaný vlastník studií již od verze 7 včetně video card Pinnacle DELUXE a TV card Pinnacle 310i. Nemám potřebu komukoliv cokoliv závidět, nejsem žádná lama, tudíž očekávám pouze kvalitní a k o n k r é t n í radu (studio 10 vykazuje v prázdnném a ničím nerušeném OS Win XP PRO výše uvedené problémy, na druhém disku a druhém OS jede 40GB instalovaného software bez jakýchkoliv problémů) tudíž na Vaše nejapné připomímky a bláboly Vám zvysoka se... , na takovéto chytráky jsme tady jistě všichni čekali, jděte si s němi obtěžovat prosím do pr....!!! Jistě jde všem i mě o to aby studio za naše peníze !!!b e z v a d n ě!!!!! fungovalo-což se zatím o 10-tce verze 10.5 říct nedá.....a o tom byl můj příspěvek.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Skusal som verziu Premiere 2.0 na Pentium 2,4 a 512RAM, cuduj sa svete bezalo to bez problemov, aj ked to bola len trial verzia. Tak isto ako bezi PS9+ a kedysi som sa hral aj s Vegasom aj s UMV. Medzi sviatkami som preinstaloval comp a okrem widly som tam mal len PS10. Praca s nim bola nemozna. (td)
Pred pol rokom som mal na tom PC aj trial Liquidu. Isiel pomalsie ale "NEPADAL", tak ako to maju vo zvyku vsetky nove verzie Studia.
Nie kazdy bude kvoli Studia stale upgradovat system. Urcite ostanem este chvilu u PS9+ a na 10 zatial osobne plne kaslem.

A propo, systemove poziadavky uvadzane firmou exac vobec nehovoria o P3,2::S
Pinnacle Studio Plus 10.5, Titanium Edition:
[quote]Minimální systémové požadavky:
* Intel Pentium 1,4GHz nebo AMD Athlon 1,4GHz (2,4 GHz nebo vyšší doporučeno)
* 512 MB RAM (1GB doporučeno)
* Windows XP
* DirectX 9 nebo vyšší kompatibilní grafickou kartu (ATI Radeon nebo Nvidia Geforce 3 nebo vyšší doporučeno, pro editaci formátu HDV vyžadováno minimálně 256MB)
* DirectX 9 nebo vyšší kompatibilní zvukovou kartu (Creative Audigy nebo M-Audio doporučeno)
* 1GB MB volného místa na disku pro instalaci programu + 3GB pro instalaci doplňků
* CD-ROM jednotka
* Hard disk schopný reálného datového toku alespoň 4MB/s (všechny SCSI a drtivá většina UDMA disků)

Volitelně:
- CD vypalovačku pro tvorbu Video CD nebo Super Video CD
- DVD vypalovačku pro tvorbu DVD
- DVD jednotka je nezbytná pro instalaci doplňků, jako učebnice, manuálu a bonusů, CD nosič lze zaslat na požádání
- ProLogic kompatibilní audio systém pro použití a náhled Zvuku Surround (Creative Labs Audigy doporučeno)
- 16:9 kompatibilní kamera pro nahrávání ve formátu 16:9
[/quote]
lubud

Pro Joe-Joe: Zaujala mne zmínka o tom, že jsi se hrál kdysi i s Vegasom. Protože se sním momentálně hraji i já (coby náhrada za PS10.5+), zajímaly by mne Tvé zkušenosti, proč jsi ho opustil. Toto není web na Vegas a tak prosím o sdělení, zda by bylo možné hodit "pár vět" na soukromý mail?
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

lubud: Vegas je podla mna vcelku dobry program, ale nemohol som si zvyknut na jeho ovladanie.
Jirka P

nenechte se ošálit!!!! doplněním paměti to nebude!!!!! Já mám 2 Gb operační, 3200 Athlon 64 a Asus 7800 GTX + Soundblaster Xi-Fi...a když jsem si studio nainstaloval včetně všech patchů, co jsem stahl ( minulý týden!!!!), tak jsem s velkým nadšením začal zase dělat filmeček ale po několika minutách naprosto opuchl..... zatím co 9-tka se cca do 10 - 15 minut celkem držela, potom už opětovné propočítávání začínalo být neúnosné, zvlášť, pokud člověk trochu experimentoval s čistícími a jinými efekty.....či titulkami a přechody...., tak desítka je něco neuvěřitelného.....udělal jsem pozadí cca 20 vteřin, začal dělat průhledný titulek, který jsem chtěl, aby přijel, a zase odjel..... a: 5x zamrznutí při jakémkoliv udělání kroků více než jeden (jenom blbý posunutí titulku....), i blbý přidání pouhého 2D efektu (stmívačka) - vyběhne zelený pruh na časové ose a trvá dobu, než zmizí, nedovedu si představit místo, kde by se souběžně pracovalo na přechodu mezi klipy, přechodech titulků a přidanou hudbou - to by se člověk mohl jít rovnou oběsit.... normálně jsem ztratil nervy a málem rozflákal PC.... Kdyby měl Pinnacle zastoupení v ČR, tak si dám tu práci a půjdu řediteli hodit slavné studio 10 včetně obsáhlé příručky plné oslavných zdůraznění, co všechno studio umožňuje, na hlavu.... Nejhorší je, že je vůbvec možný, aby to beztrestně prodávali a my je v tom ještě podporujeme - dokonce jsem se dočetl názor, že co bych chtěl, když je to tak levný.... kdybych tušil, jak to bude fungovat, tak i kdyby to stálo desetikorunu, tak to nekoupím, co ten zmařený čas, nervy a zklamání....
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host