VST plugins a I Zotope

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Chci se zeptat, k čemu slouží tyto pluginy? Není mě jasné zdali jsou už při prvotní instalaci EDIUSU nainstalovány (bonus dvd jsem instaloval) ale v rozbaleném Effects jsem je nenašel. Nebo je třeba nějak z Program files(86) instalovat a kam či stáhnout zvlášt s GV?Předem díky.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přímo VST pluginy nepoužívám a nikdy jsem je nepoužíval.Jenom kdysi v MIDI softech,ale k tomu se již nechci vracet.
Izotope efekty jste pravděpodobně nesprávně nainstaloval.Já je mám v Audiofilters pod Effect.Nejsou nijak označeny
poznáte je při editaci.Mají logo Izotope.
[attachment 242 izotope_filters.JPG]
Přílohy
izotope_filters.JPG
izotope_filters.JPG (139.58 KiB) Zobrazeno 693 x
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji. IZOTPE tam mám, jenom jsem je neotevřel tak jak jste popsal ve Sreenu.Stejně mě zajímá co VST plugins umožnuje jedná se o video filtry ?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

VST pluginy jsou standart,který vyvinula firma Steinberg.Jde o audio pluginy,Není mi známo,že by se takto
označené pluginy používaly jako video filtry.Už ze zkratky by to ani nemělo být možné.
VST znamená Virtual Studio Technology a používal jsem je jako náhrady audio nebo digi hudebních nástrojů
v MIDI programu C-Lab Creator,který sežral Steinberg.Jeho Cubase jsem nikdy nesnášel.Ještě se mi líbil
Steiberg Twelve,ale ten ještě VST neuměl.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host