Program NGStudio prestal pracovat - u titulků,u menu

Fórum k programu Avid Studio
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

I já se setkával od začátku s pádem a zamrzáním AS. Otevřel jsem tenkrát složku s předpřipravenými menu a AS přestal fungovat. Stále dokola NG! Vždy jsem musel přeinstalovat celé AS, aby se to rozjelo. Ovšem jen do chvíle než jsem opět otevřel tu sporadickou složku s menu. Já mám osmyjádro Intel i7. AS stojí v mnoha ohledech za h....! Steviezah měl pravdu, když se ho tady veřejně vzdával. Já ho chlácholil a doporučoval vydržet a sečkat na update. Ten sice přišel., ale byla to zase jen polovičatá práce. Od té doby NIC! Avid na obyčejné lidi - s prominutím - sere! a já zatím na ně. Steviezah je spokojen s Ediusem, já zatím s Vegas, AS ať si ve stavu jakém je, tedy silně nedoladěném strčí za klobouk. Chci tvořit a ne se pitvořit s nedodělky ala Avid Studio. Pinnacle je na drobné práce, na ten dopustit nedám, i když je také někdy svéhlavý, ale pořád spolehlivější než AS. Toť vše.
cxcx
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2011, 15:52
Kontaktovat uživatele:

Takze- odinstalovany Pinnacle,Avid vsetky prehravace, vsetky sprostosti ,vycistene registre cccleanerom,potom odporucenym softom od Avid, aj manualne. Nainstalovany len!!! oficialny Avid studio a problem padu pri titulkoch hned po nainstalovani prvej verzie. Takze chlapci a chlapi moj zaver je ze je jedno co sa instaluje skor ci neskor ci je soft oficial alebo nie problem je skutocne v jadre softu Avid studio, jednoducho nieje dotiahnuty do konca a ma drobne problemy. Nevie 100pro frcat na 6 jadrach.Mam vsetko toto iste nainstalovane na starom intelackom dvojjadre a tam som nezaznamenal absolutne ziaden pad softu.Nepracujem na nom len preto lebo rendering a cakanie na ukazky v timeline je dlhe trapenie.Treba sa docastne! zmierit s padnutim pri spominanych title.(nakoniec uprimne ako casto to kto z nas potrebuje kopirovat title).Vyvraciam tvrdenie ze ostatne doplnky-pluginy sposobuju nefunkcnost ba naopak vsetky co som skusal instalovat tak 100pro funguju na 6jadre.Aj ked Stevizah hovori ze mu nefunguju korektne na 4jadre. Vsimol som si ze pri probleme padu title staci myskou pridat napr.dalsi text,system ako keby sa prebudil a zacal pracoval no a potom uz sa da bez padu softu kopirovat, vkladat text trebars aj 10x a kludne aj menit pismo atd..Je to drobnost ktora nas hneva lebo o nej vieme ale strihat sa da kludne aj s touto chybou. Soft inak funguje celkom svizne no pre pre mna je rozhodujuce ze je v cestine je intuitivny nestoji vela ma vela doplnkov a na 6jadre vali rendering ako blazon.Priznavam ze som chcel pri nom parkrat vyhodit pocitac von oknom ale ostavam v nom pracovat nadalej. Netrpezlivo budem cakat na novy upgrade ktory isto vyriesi vela nasich problemov.Kazdopadne sa chcem hlavne podakovat Stevizahovi za jeho ochotu cas a pomoc pomahat riesit otazky,navody,problemy atd.(vidim to tu a aj na druhych forach). Avid by si ho mal platit ako svojho externeho dealera alebo poradcu cez ktoreho by sme im posuvali nase trable ale aj podnety na vylepsenia...."a uz se mi ani tak nechce zvracet"
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Takže můj prvotní předpoklad že to nepojede se ukázal jako správný.Problém s titulky je v poškozené součásti Windows
netFramework.Titulkovač jako takový je použit od firmy Deko ale ještě si to ověřím.Dnes se mi podařilo nainstalovat
Oracle VM box a nasimulovat 6 jádro.Během tohoto týdne udělám test a pokusím se to nahrát.
Momentálně po různých pokusech a laboracich jsem zjistil,že i já mám poškozený systém takže mě čeká reinstal.
Netvrdím,že Avid Studio je dokonalý program, ale v češtině momentálně kromě Adobe Premiere 10 elements není
alternativa.Za necelý rok co s Avidem laboruju, jsem si ho vyšolíchal k obrazu svému a jako základní editor funguje.
Edius používám, protože na některé moje projekty je Avid nedostačující.Ale je to dáno tím,že jsem dlouholetý uživatel Pinnacle
a měl jsem zažité postupy,které je nutno opustit pokud se chci dostat dále.
Jedním z nich je návyk editovat trim a celé video patlat až v timeline.Ale o tom někdy jindy a v jiném příspěvku.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů