Návod od Nostradama z TVfreak.sk

Authoring v Sony/Magix DVD Architect a DVD Architect Studio
Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já si našel na TVfreak.sk návod na DVD AR 4 od autora Dostradam Je to vcelku velmi povedený návod. Dovolil jsem si ho pro osobní potřebu zkopírovat a upravit pro větší přehlednost při učení se v něm. Dlouhé odstavce originálu jsou nepohodlné. Hledat v nich je zdlouhavé. Vytvořil jsem tedy pozměněnou verzi. Autor mi to snad odpustí. Vynechal jsem jenom obrázky a odstavce rozdělil po větách, abych rychle našel část textu, kterou právě potřebuji.

[attachment 25 NvodCZnaSonyDVDArchitect-pehledn.docx]

Na dobrou radu Lubud, jsem pro Ty, kterým se tento soubor z Word 2010 nezobrazuje správně, jsem tento soubor umístil v PDF na Uložto.cz
Přílohy
Návod CZ na Sony DVD Architect - přehledné.docx
(57.14 KiB) Staženo 88 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

O tomhle návodu od Nostradama vím.Je to dobrý návod,ale já zamýšlím udělat návod způsobem popis tvorby.U některých položek jeho návodu mi vadí zdlouhavý popis a některými položkami se nemíním zabývat.Konkrétně jsou to všechny možnosti tvorby disku bez menu.
Nemíním se hňácat s ovladačem abych přeskakoval přes tři a více položek,než nalistuju tu co chci.
Dále předpokládám,že se program bude používat jenom jako authoringový,nikoliv jako editační, přestože nějaké editační možnosti v něm jsou.Takže ani těmito možnostmi se nebudu zabývat.Od toho je videoeditor,aby se v něm vše připravilo a přes Archa tomu dalo celkový kabát.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů