Magix HD

Odpovědět
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím asi se rozhodnete po přečtení.Magix X3 mám na virtuálu a chtěl jsem ho také trochu otestovat ale pokud chcete vložit do osy cokoliv z těch nejpoužívanějších koncovek zeptá se to zda chcete vložit online nebo offline a požaduje to s/n a objednat jinak to nechodí.Nevím jak je to u triálu ten je mám dojem na 7 dní a možná,že to tam nechali volně.
Do osy šlo pouze .wmv,kdežto u Magix Movie edit zatím co jsem zkoušel tak to funguje a podle mě je to opravdu komplexní soft od analogu /vložena aplikace pro nabírání z analog.videa/ až po zhotovení Blu-ray.Monys mě psal SZ,že mu nešel export 50p.Je to tam bohužel v exportu označeno HD 1 a HD2 pro mp4 bez dalšího nastavení ale já jsem zkoušel z tohoto softu zatím pouze DVD a Blue-ray a ne jako export ale vypálení.
Ten dotaz ohledně audio/video offset. Náhodou jsem nastavil na plusovou hodnotu,protože jsem si již nevěděl rady jak zastavit cukání obrazu v ose.Nic nepomáhá /ani nastavení od monyse,včetně posledních ovladačů pro grafiku/ až teprve u této funkce se zdálo,že pomohla /ale bohužel/a přitom zpracování je v pořádku tam se nic necuká.Vyhodil jsem AS /tam se sice nic necukalo/ přeinstaloval Magix Movie edit ale je to tam stále.
Budete mít asi pravdu s tím OS i když 17 je pro všechny OS v.18HD jsem nenašel,jenomže dvoje Win 7 alespoň Pro není zatím žádná sranda.
http://softarchive.net/blogs/itopsoft/m ... 55402.html
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím pouze doplním k tomu Magixu X3 trialová verze je tedy na 7 dní a u takovéto verze jde vkládat do osy cokoliv.
Protože na virtuálním PC je virtuální GPU vypsalo mě to hlášku ,že je potřeba u tohoto softu min 128 MB RAM,DirectX 9 a Pixelshader 2.0.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pokusím se najít manualy,tak jak je to zvykem u jiných videosoftů.Pak snad se k něčemu rozhodnu.Momentálně se mi do toho moc nechce,testoval jsem kdysi Magix Video a mělo to č.15
Dost mi to rozprasilo systém,to jsem měl XP Pro.A to takovým způsobem,že mi pak nešlo spustit PS12 a PS14.Přepsalo mi to nějaké systémové knihovny.

Jsem to celý natěšený spustil po přečtení nějaké recenze jaký,že to nevyrostl konkurent
pro PS a po prozkoušení jsem to odinstalil a nanovo jsem obnovil systém.
Zkonstatoval jsem tenkrát, že němci jsou dobří ve drilu a v buldočí vytrvalostí jít za svým.Rozhodli se,že vytvoří videoeditor,to se jim povedlo.Ale jaksi opomněli,že pracovat s ním budou uživatelé vyznávající tvořivost a ne unifikovaná videodílka ve stylu ChartShow.
(Zábavně populární pořad o videoklipech 80year´s, kterýž to paskvil vysílala i jedna nejmenovaná kabelovka z Prahy a údajně snad i naše veřejnoprávní TV.Ale to jsem neviděl, TV přijímač v mé domácnosti už není a nemám v plánu jej ani koupit.)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím ty nižší verze od Magixu neznám ale něco jsem již od nich nainstalovaného měl.Rozhodně mě tenhle soft zatím vyhovoval více než AS,protože tak jak jsem psal ani jednou se nezasekl max.napsal hlášku,že to a to není korektní, kdežto AS skončil a znovu restart.Je ale pravda,že by se měl člověk držet manuálu a možná by byl pokoj.
Jen tak na okraj mohu vědět z jakých důvodů zavrhujete TV já bych ji zase za nic nedal.V poslední době jsem viděl na TV koncert Jarre v Číně dokonce s normou THX
s dts ale na PC bych z toho ten požitek neměl,protože takhle nějak bych si představoval natočené video.Ale zese si myslím,že od černobílé 8mm jsem se dostal dost daleko.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

TV zavrhuji z jednoho prostého důvodu.Nic mi nepřináší,stačí mi shlédnout archivy TV na netu.Není tam sice všechno,ale stupidní seriály opravdu nemusím.Vrcholem všeho jsou idiotské vstupy reklam.Nemíním sledovat hodinový film rozkouskovaný kvůli reklamy na tři hodiny.
A koncert si radši shlédnu live.I když poslední roky čím dál méně.Poslední pořádný koncert live jsem viděl v Kolíně nad Rýnem když tam byl Phill Collins se svou kapelou.Hráli jak jeho fláky tak taky kousek jazzu.Jarreho bych taky zase rád viděl,ale jak ty penízky na to sehnat?
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

S tím ohlasem na TV naprosto souhlasím,bohužel pro mě již live věci nejsou /s přihlédnutím k věku/ ale sleduji to alespoň na internetu a pak měl jsem BT 100 a nyní eGreat.Díky za odpověď.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Příteli, ohledně věku,pokud nejste 100-letý důstojný kmet, live není nikdy třeba nenavštěvovat.Mě k vůli jiným povinnostem uteklo ELO se symfoňákem v Ostravě, jsem nakrknut, jinak bych byl přítomen:-)
Takže si lehce spočtete,pokud mě zajímají tito chlapci, kolik mi asi bude.Lehce napovím, začíná to 5 :-)
Takže pokud bude zdraví a naškrabu nějaký penízek určitě zas někam půjdu.Kašlu na věk.No že občas ty zesilovače sou kousek nad míru hlučné?Nikdo mi nebrání popojít dál,:-)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím
vrátím se k Magixu.Dělal jsem další testy a musím souhlasit s monysem,pokud nastavím HD2 Mp4 tak je to pouze 25.Nejsou ty vstupní formáty kompatibilní
/nenavazují/ s výstupy.To taková Premiera CS 5.5 to je uplně o něčem jiném.Nejvíce možností u Magixu má nastavení AVCHD až 1920x1080 50p HQ a 26000.Uložil jsem a vypálil a jsem zvědavý zda u syna přehraji /já zatím nevlastním Blue-ray/ u něho má fungovat i AVCHD.MMC eGreat přehrál soubor bez problémů.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

steviezah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Příteli, ohledně věku,pokud nejste 100-letý
> důstojný kmet, live není nikdy třeba
> nenavštěvovat.Mě k vůli jiným povinnostem
> uteklo ELO se symfoňákem v Ostravě, jsem
> nakrknut, jinak bych byl přítomen:-)
> Takže si lehce spočtete,pokud mě zajímají
> tito chlapci, kolik mi asi bude.Lehce napovím,
> začíná to 5 :-)
> Takže pokud bude zdraví a naškrabu nějaký
> penízek určitě zas někam půjdu.Kašlu na
> věk.No že občas ty zesilovače sou kousek nad
> míru hlučné?Nikdo mi nebrání popojít
> dál,:-)

Děkuji za duševní podporu u mě to začíná 6:- a jsem rád,že dojdu live do špitálu a tam se bohužel žádné koncerty nekonají.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Otakar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> steviezah napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Příteli, ohledně věku,pokud nejste
> 100-letý
> > důstojný kmet, live není nikdy třeba
> > nenavštěvovat.Mě k vůli jiným povinnostem
> > uteklo ELO se symfoňákem v Ostravě, jsem
> > nakrknut, jinak bych byl přítomen:-)
> > Takže si lehce spočtete,pokud mě zajímají
> > tito chlapci, kolik mi asi bude.Lehce napovím,
> > začíná to 5 :-)
> > Takže pokud bude zdraví a naškrabu nějaký
> > penízek určitě zas někam půjdu.Kašlu na
> > věk.No že občas ty zesilovače sou kousek
> nad
> > míru hlučné?Nikdo mi nebrání popojít
> > dál,:-)
>
> Děkuji za duševní podporu u mě to začíná
> 6:- a jsem rád,že dojdu live do špitálu a tam
> se bohužel žádné koncerty nekonají.
Tak to jste stejné věkové kategorie nevím jak vy ale já už jsem na zaslouženém. S kamerou a střihem jsem ale začal teprve nedávno .Člověk musí mít nějakého koníčka.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host