menu disku

Fórum k programu Avid Studio
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím testuji ten Magix /nevládnu sice angličtinou ale jako základ mají všechny střihové programy podobné uspořádání/.Zatím asi po třech hodinách všelijakých pokusech co již jsem zkoušel tak při nějakém nesmyslu to pouze vyhodí upozornění s vykřičníkem,že to a to takto dělat nelze ale ani jednou se nekousl abych musel restartovat.U AS se mě to zakouslo třeba již při úpravě vkládaných foto.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jojo já vím,stačí počíst diskuze o premieře nebo vegasu a nestíhám s rozumem o čem se tam diskutuje a na co všechno uživatelé poukazují.Dám si na chvíli od Avidu oraz,předělám ten návod.Díky za tu připomínku ohledně úvodního videa,to mě ještě zajímá.Tohle si v dohledné době testnu výrobou fyzického DVD a přehráním na stolním DVD playeru,pokud by to tak bylo naštěstí moc videjek s úvodním filmečkem nemám.
Předchozí DVD co jsem fyzicky udělal v řadě PS mám bez úvodu.S úvodem mám připravená
DVD v souboru na HDD.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Poprosil bych uživatele Otakar psaní příspěvků na téma Magix:
Prosím nepište svoje další zkušenosti s tímto programem do tohoto vlákna.Tady to zanikne mezi dalšími příspěvky a bude se to blbě hledat.
Napište to prosím tady:

http://pstudio.martr.eu/forum/read.php?21,7330

Téma jsem Vám tam připravil s názvem Magix HD.Je to v sekci Další střihové programy
podsekce Ostatní střihové programy.
Děkuji,Váš příspěvek jsem tam už překopíroval.
Myslím si,že Vaše příspěvky jsou erudované a mají co říct.
Byla by škoda aby Vaše informace zanikly ve vlákně, které se věnuje něčemu jinému.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Díky budu se snažit.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domatlal jsem návod na menu.Nepodařilo se mi úplně dodržet požadvky zadání,přidal jsem tam nápravu chyby po doinstalaci Pinnacle 12.Spletl jsem se při popisu, které tlačítko myši zmáčknout,hlas tvrdí levou a ve videu je vidět klepnutí pravou.Nějak se mi to žvejklo :-).
Odkaz:
http://www.youtube.com/profile?user=ste ... sSojwekVpc
Jerry
Příspěvky: 19
Registrován: 09.10.2011, 12:15
Kontaktovat uživatele:

To steviezah@ Děkuji za návod na menu a vůbec za všechny návody. Obdivuji Vaši snahu pomoci méně zdatným a to nejen u Avid Studia.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host