menu disku

Fórum k programu Avid Studio
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Dávám dvě menu - propojení tak jak bylo popsáno. Na úplném konci dávám návrat do hlavního menu a u jednotlivých kapitol návrat do podmenu. Potom se v ifo editu jen dodělá podmínka, aby v případě že byl film spuštěn z menu 1 přehrávač ignoroval návraty do podmenu. Asi to neumím jednoduše popsat, mám udělat nějaký postup s obrázky co a jak nastavit?
BB

Ahoj, od Pinnaclu 14 chci prejit na avid. Ted zkousim trial verzi a zatim se rozmyslim. K pinnaclu jsem si koupila balicek menu disku s priponou dtl. Ale nevim.,jak je nahrat do avidu. Mate s tim nekdo zkusenosti?
Diky za pomoc
ilkar
Příspěvky: 5
Registrován: 02.10.2011, 12:16
Kontaktovat uživatele:

tak jsem to menu zkusil podle marta ale asi jsem to spatne pochopil a nebo to nepomohlo jeste si s tim budu hrat a hledat cestu i sam jak to zprovoznit pripadne pokud se povede napisu jak
ilkar
Příspěvky: 5
Registrován: 02.10.2011, 12:16
Kontaktovat uživatele:

vyskousel jsem i druhou moznost na strankach PStudio ale nepochodil jsem ani s ni v ifo souboru mam jine radky nez meni tam takze se v tom moc nevyznam jestli menim ty spravne
Miroslav Polner

Dá sa bez problémov požiť jedno menu a tak, že sa vloží základné menu s troma oknami a po editácii vložím vlastné pohyblivé video alebo obrázok plus úvodnú hudbu menu. Pokiaľ potrebujem rozdeliť video na viac ako tri časti jednoducho sa vloží to isté základné menu a vzájomne sa prepojí.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Vážení přátelé,potřeboval bych vědět:Funguje Vám někomu bez problému při tvorbě menu
náhled videa v nabídkách menu obsažených v Avid Studio?Popřípadě můžete nastavit statický snímek z videa v náhledovém tlačítku menu?
Funguje Vám při tvorbě vlastního menu seskupování vrstev?Tím myslím například náhledové tlačítko s textem a nějakým tvarem vybraným z nabídky?Jde Vám nastavit v editoru menu
text včetně vlastní barvy a stínu?Popřípadě funguje Vám možnost natáhnout vlastní tlačítka ve formátu PNG nebo TARGA?

Buďto mám poškozenu instalaci mého Avid Studia,nebo došlo k obrovskému faux pas a Avid
se na tyto funkce obsažené už od PS 12 vybodnul a neimplementoval je.
Což mě zaráží,protože nemíním používat kýčovité nesmysly z Avidu a pokud ořezali výše uvedené funkce degradovali tím Avid na videospojovač typu AVS Videoeditor nebo Movavi a dalších videospojovačů,kterých je na netu tuny a některé jsou dokonce zadarmo.
Snad se po reinstalu nenaplní moje obavy.Právě spouštím reinstal,snad jsem tu neplašil zbytečně.
Děkuji všem za odpovědi všem kdo máte originál instalaci nebo neoriginál.
ilkar
Příspěvky: 5
Registrován: 02.10.2011, 12:16
Kontaktovat uživatele:

zdravim u me vsechny tyto moznosti funguji az na to provazane menu ve dvou urovnich
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji,konkrétně se mi jedná o menu s názvem 50sModern sub 16.x9.Mám dojem,že tento problém způsobila instalace a odinstalace PS 12 dodatečně do systému po již nainstalovaném Avid Studio.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Potvrzeno:můj problém způsobila PS 12 dodatečně instalovaná do systému.
ilkar
Příspěvky: 5
Registrován: 02.10.2011, 12:16
Kontaktovat uživatele:

zdravim tak jsem si aspom zatim poradil sam. Zjistil jsem ze pokud pri vkladani menu se mi obevi na liste kapitol uvodni video a neodstranim ho pouze jakkoliv zkratim tak menu funguje i na dvd prehravaci. Divna chyba. Prikazovat uvodni video.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host