menu disku

Fórum k programu Avid Studio
ilkar

Zdravim mam takovy problem v avid studio vytvorim film a menu, propojim je. V integrovanem prohlizeci vse funguje, ale po exportu menu prestane fungovat a nejde prechazet na jednotlive kapitoly, zatim kazdy prehravac se po kliknuti na tlacitko zasekl a neprehraval. a to i v PC nebo stolnim prehravaci, prehravac nahlasi BAD DISC. Exportuji s nastavenim DVD predvolba uzpusobit do disku. Mam propojeni na dve menu a pet kapitol. Dokaze nekdo poradit ? Dekuji
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zkuste mi to nějak popsat jak to máte:např:menu 1 odkaz na 3kapitoly,z 3.kapitoly odkok do 2.menu a tam zbývající 2 kapitoly.Zkusím to nějak otestovat a dám vědět,zatím jsem na problém s menu nenarazil.
ilkar

popisu prvni menu prehrat vse a vyber-druhe menu , druhe menu 4 kapitoly nastavene pomoci odkazu a navrat zpet. V druhem menu funguje prvni a odkaz zpet. Kazda kapitola vraci zpatky do menu cislo dve.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

OK vydržte než si to udělám a pak napíšu postup.
ilkar

jo abych nezapomel video je skladano z nekolika video stop kde je pri strihu vypnuta pouze video stopa vystrizeneho kusu a pote vypnut zvuk celych stop krome jedne ale to by snad nemelo mit vliv. Ale pro jistotu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Ano je to tak,je úplně jedno kolik máte stop použitých ve videu.Popřemýšlím nad tím a pokusím se zároveň vytvořit návod na Youtube jako obvykle.Chvilku to bude trvat.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Než to začnu tvořit,shrnu jak by to mělo vypadat a jak jsem to pochopil:
DVD má dvě menu,hlavní a vedlejší.V hlavním menu bude volba přehrát vše a vybrat kapitoly.
Po přehrání všeho se provede návrat do hlavního menu.
Ve vedlejším menu bude odkaz zpět na hlavní a volba čtyř kapitol.Po přehrání každé kapitoly se provede návrat do vedlejšího menu.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pokud je to tak jak popsal steviezah, tak takto strukturovaná menu dělám často, stačí trochu poupravený postup z článku playall (http://pstudio.martr.eu/?nazevclanku=play-all). Ale je to hraní s IfoEditem, pokud máte někdo jednodušší postup tak ho také uvítám.
ilkar

ano je to tak jak to schrnul steviezah
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přečetl jsem ten článek.Bohužel použít pouze jedno menu nelze.(zatím)Je nutno použít
dvě menu:hlavní a vedlejší(1a2)
Kdysi jsem shlédl jedno video pro Pinnacle od Paul Holz,který na něm s vážnou tváří tvrdil jak se to dá udělat s jedním menu.Prostě nastavíte jenom začátek kapitol a po přehrání i když to bude pokračovat., ovladačem pro player se přepnete zpět do menu.Věřím,že takto to mohou dělat ti kterým je to určeno(např:těm co žerou jenom hamburgry,víc to rozvádět nebudu:) )
Začal jsem pracovat na návodu.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host