Pinnacle Studio 10+

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Ma uz niekto skusenosti s touto novou verziou?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Nějak jsem ještě nikde nenarazil na demoverzi.
Kdyby ji někdo objevil, sem s odkazem :)
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Takze upgrade na 10+ bude k dispozicii az okolo 19.10.2005.
Demo som nenasiel zatial nikde. (td)
d2mac

Haj, pokud by mel nekdo zajem, tak mam 2 CD Pinnacle Studio 10 Plus. Sam nebudu tento software sdilet, ale muzu to nekomu uploadnout na ftp (pres noc). Jestli ma tedy nekdo opravdu veliky zajem a muze se pak podelit s touhle verzi pres public pristup na jeho ftp pro stahnuti (minimalne na 1 mesic), uploadnu mu to tam.

Souhrn zkusenosti s pouzivanim Studia 10 Plus ve dvou dnech:

01. Vyborny capturing do MPEG-2
02. Vyborne zrychlovani se zvukem
03. Dlouhe nacitani studia
04. Nejake zamlzene preview okno?!??! Mozna slaba graficka karta (RADEON 9200)?!?
05. SmartSound po vlozeni do projektu nejak nehraje.
06. Studio je nyni fakt stabilnejsi ale vsechny ty operace trvaji jak sracky.
07. Obcas me uplne padne za vlast editace HFX efektu s polecne i s celym programem:)

Takze zaverem:
01. Asi bude dobre se tesit (a nebude nam asi nic jineho zbyvat) na aktualizace, kterou slibuji hned asi 5ty den po vydani studia 10 plus:)
03. Upgradovat svoje PCdlo minimalne na konfiguraci
2,5 GB CPU Intela,1 GB DDR, 256 MB Grafikarnu a tipoval bych jet to vsechno na SATA discich. Nevim jestli jejich karta 700-PCI ma nejakou harwarovou akceleraci, ale o tom bych pochyboval. Takze ja to zkousel na DV500 karte a hmm je to takove cele jakesi pomale, trhane pri preview. Konecne vyrenderovane video je OK

! Enjoy !
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Este sa to nedostalo ani poriadne von, a uz sa pripravuje update::(
* Studio velmi dlouho startuje
* Studio při startu ohlásí fatální chybu a nespustí se
* Studio přepočítává veškeré MPEG soubory (nevyužívá minimální re-rendering)
* Projekty ze Studia 9 nelze otevřít ve Studiu 10
* Funkce Pan a Zoom je trhaná
* Studio nenačítá klipy a obrázky u kterých je použita diakritka v názvu cesty nebo v názvu souboru
* Studio nepřehrává napoprvé hudbu SmartSound (někdy ani napodruhé či napotřetí)

Tyto chyby budou opraveny v aktualizaci Studia 10


Zdroj: Exac.
dejv

Udělal jsem první pokusy a musím přiznat, že výkon mě skutečně zklamal. Při celkem slušné konfiguraci HW je start uspokojivý (na slabším stroji je to k ničemu). Načtení projektu z verze 9 normálně funguje, což jsem ověřil - nechápu proč je uvedeno jako chyba. Načtený projekt ovšem vykazoval problémy s přehráním. Trhal obraz v Preview okně (rozmazaneé ho nemám), i zvuková stopa občas pokulhávala. Po delším přehrávání se to stabilizovalo, dokonce to jelo plynule i ve full screenu, každopádně výkon oproti verzi 9 je znatelně nižší. Hudba SmartSound mi hrála napoprvé (možná jsem měl štěstí).
Každopádně pokud nevydají patch který to urychlí, bude práce s verzí 10 opravdu neúnosná.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Tak som si nasiel trochu casu a tiez som to testnul:
Start trval dlhsie.
SmartSound bez problemov a dokonca funguju aj Pixie z verzie 9+.:)
V pinnacle sa evidentne vyhrali z dalsimi prechodmi, ktore su podla mojho nazoru az neupotrebitelne. A k tomu si ich musite prikupit.
Mali venovat usilie radsej vykonu, ktory je skutocne o nicom.
Napr. Plugin posuvnik a lupa mam naistalovany divne nakolko mozem nastavit len lupu.
Posuvnik vobec nemam.
Rendovanie bez menu prebehlo OK.
S menu som dostal hlasku "Export error: export manager"
Opakovany rendering prebehol O.K.
Po renderingu ostane svietit lako link "Dokoncit film" ktory je ale nefukcny.

Celkovy dojem je, ze ten vykon je ozaj slabsi a nevidim dovod prechadzat na 10+.


Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Nakolko som verziu 10.1+ skusal na notasovom celerone, v zajmu objektivity som to nainstaloval na stolne PC (P2,4/512).
(td) start celej aplikacie 2:02minuty, tvrdiaze je to sposobene novym jadrom, ktore pouziva aj Liquid
(td) otvorenie spravovaneho projekt, ktory mal dlzku 3,15min trvalo 51 sekund::o
(td)rendovanie filmu o dlzke 3,15 trvalo uctyhodnych 20minut.
Pre porovnanie start Premiere Pro 1.5 ako i Vegasu vratane otvorenia posledneho projektu to trvalo cca 1minutu.
(td)Ukoncenie rendovania ostane v okne svietit link" Dokoncit film" , neochopil som jeho vyznam, lebo za nic nedialo:S
(td) :X- nahravanie z DVC150 sa nedarilo nakolko nestale sa objavovala hlaska "Nebol zisteny platny vstupny signal", pritom v nahladovom okne som video videl. :(
(td) preklepy v preklade a nie malo
(tu)praca na casovej osi, vkladanie titulkov, strihy, smartsong atd sa mi osobne zdala v pohode a studio ani raz nezamrzlo.
- uvital by som moznost vymazania nepotrebnych prechodov, ktore su nepouzitelne a zbytocne otravuju v ponuke
:X politika Pinnacle zostava na predchadzajuce urovni, prikupit si musite napr. i 5.1, co sa mi zda nechutne
Moje pocity z 10+ su dost zmiesane. Nezvladnuty nastup verzie 10 kde musel hned vybehnut opravny patch mi pripomina Gatesa, ked robil velku promotion este W98 a spadol mu system. Nie je to vsak bohvie aka reklama pre vyrobcu. Podla mna by bolo urcite lepsie vykalsat sa na vymyslanie zbytocnych prechodov a venovat usilie na zrychlenie nabehu a stabilite systemy.
Nemal som moznost vyskusat Pinnacle STUDIO MediaSuite V10.
Dalsie skusanie verzie uz urcite robit nebudem a vraciam sa k verzii 9.


lang

Zdravím, můzete mi někdo říct, jaký je rozdíl mezi studiem 10 a 10+ ?
IVAN

JSEM NAŠTVANÝ NA STUDIO 10+,RESP. STUDIO MEDIA SUITE.
POMALOST BYCH JEŠTĚ SNESL,ALE PRVNÍ PROBLÉMY MNE NĚJAK ZNECHUTILY.
1.PROBLÉM S OTEVŘENÍM FILMU V EDITACI:
NEJDŘÍVE NEŠLO NIC V EDITACI OTEVŘÍT (ANI SDÍLENÉ VIDEO Z PINNACLE)
MYSLEL JSEM SI , ŽE TO JE TÍM, ŽE JSEM NEODINSTALOVAL STUDIO 9. STAČILO VŠAK ODISTALOVAT 10+ A ZNOVU NAINSTALOVAT. PAK MI 10+ UDĚLAL PRVNÍ (A POSLEDNÍ) RADOST-ŠLO OTEVŘÍT FILM VE FORMÁTU XVID.
2.PROBLÉM SE ZVUKEM:
V EDITACI JEDNOU ZVUK , PAK ZAS NE , JEDNOU NÁHLED ZVUKU Z CD ČI HD SLYŠÍM , PAK ZAS NE , PO STÁHNUTÍ FILMU DO PROJEKTU ZVUK VŮBEC NEJDE.
NEVÍM , ZDA JE TO ZVUKOVOU KARTOU - EXAC DOPORUČUJE AKTUALIZACI - MÁM CREATIVE SOUND BLASTER LIVE! A TAM JE DRIVER Z ROKU 2003. VE STUDIU 8,9,9+ TENTO PROBLÉM NEBYL. PODOTÝKÁM , ŽE MÁM 10+ OPATCHOVANOU NA 10.1

MÁ NĚKDO PODOBNÉ ZKUŠENOSTI A ŘEŠENÍ ? (RADY EXACU-DEFRAGMENTACE,VYPNOUT HARDWAR.AKCELERACI,VYPNOUT OSTATNÍ APLIKACE ATD. VESMĚS DODRŽUJI)
MYSLÍM, ŽE PROBLÉM JE ASI PŘÍMO V TÉ 10+ - HARDWARE PENTIUM 4 ,RAM 512, GRAFIKA 128(RADEON9700),SOUND BLASTER LIVE JÍ ASI NESTAČÍ... ANEBO SE 10+ PLETE ČI "BOJUJE" S 9+ ? (POKUD JE MÁTE NAINSTALOVÁNY JAK JÁ NA JEDNOM PC)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host