Efekty Adorage a Vitascene

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Miroslav Polner

No mńa by zaujímalo čo asi robí zastúpenie Pinnaclesys.cz. Zrejme len predávajú niečo a ani nevedia čo. Som už dosť unavený z celého Avid Studio. V zastúpení Pinnacle.cz. si do dnešného dňa neboli schopný naištalovať Avid Studio a zistiť, že je tam kopec chýb . No proste je to niečo neskutočné. Je to už asi zbytočné im niečo písať lebo aj tak sa tým nezaoberajú ale zato mi stále posielajú ponuku na kúpu software Pinnacle Studio 15a novinku Avid Studio. Myslím, že týmto programom sa Avid pekne zhodil. Nemám už nič čo by som k tomu dodal.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zastoupení Pinnaclesys.cz nedělá nic co by jsme nevěděli z jiných zdrojů.Neotírám se o ně,ale musím konstatovat,že většinu ne-li všechny problémy se vyřešily tady na tomto foru,které považuju za hlavní místo,kde lze něco zjistit a vyřešit ohledně Pinnaclu nebo Avidu.Do Exac je zbytečné psát,mister Soukup o Pinnacle nebo Avidu ví asi tolik,že existuje a že je to produkt,který Exac prodává způsobem jako prodejna tabáku cukrovinky.
Zúčastnil jsem jsem se i diskuze na oficialním foru.Po mém poměrně ostrém odsouzení se i hlavní propagátor z Francie, Declicvideo přestal vyjadřovat,když se k mým příspěvkům přiklonilo několik uživatelů.Pokud by se objevilo něco nového dám vědět,ale mám za to,že Avid proDad nepustil ke zdrojovým kódům a jejich efekty implementují a prodávají sami dle úvahy.Dostal jsem Adorage efekty od Avidu jako bonus k registraci a ty mi jedou.Bohužel jsou to natolik nepotřebné kýče,že nemám šanci je smysluplně využít.Nepřišel jsem na to jak do nich naroubovat ty ostatní co mám.Avid Studio je nevolá jako pluginy,ale jsou součástí knihovny efektů. Seznam a nastavení nepoužívá strukturu XML,podobně jako tomu je u koláží,ale soubory s příponou dat,které se tváří jako ve formátu XML.S nimi si bohužel nevím rady,nejsem programátor.Navíc je to jenom moje domněnka a ta může být mylná.
Miroslav Polner

Presne Ste to uhádli, pán Soukup mi píše ale nič čo by riešilo problém Avidu Studio, naposledy len toľko, že informoval Avid výrobcu. A tie efekty Adorage 11 čo akože sú zadarmo tak to je naozaj nepoužiteľné ako aj väčšina priamo v programe. nerozumiem prečo je to pre Avid taký problém chybu opraviť. Chyba bolo zrejme vôbec dať do obehu Avid Studio.
Miroslav Polner

Takže Avid alebo Pinnacle, neviem kto vlastne program Avid Studio vyrába, dodnes vôbec nemali záujem vyriešiť problém editácie efektov. Neviem či sa niekomu niečo podarilo rozbehať.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Už jsem je oželel,pokud je potřebuju použiju PS 15.Jediný kdo tvrdí,že jsou kompatibilní je proDad,Avid bez velkého humbuku,spíš jenom tak mimochedem nabízí svoji verzi efektů a ty jsou k ničemu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Ještě jsem si ověřoval:http://pinnaclesys.com/PublicSite/uk/Pr ... aScene.htm
Tady je i videonávod jak to používat,ale ve videu je Pinnacle 11PLUS nebo 12PLUS!
A když se podíváme tam na specifikaci, doporučeno je Pinnacle Studio 11 a vyšší....
Ale pozor!Nikde není řečeno že v Avid Studio tyto efekty jedou a že jsou do něho určeny.
Takže můj prvotní předpoklad,že proDad lže se ukázal jako správný.
A o tom ,že by měl existovat nějaký plugin tam taky nic není,by mě zajímalo kde to poDad vyštrachal.
Miroslav Polner

To je pryvda, všetky efekty v Pinnacle či to je 12,14,15 fungujú bez problémov ale efekty ktoré je treba editovovať nefungujú v AS. Ceý problém je v editácií.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

To sice je pravda,že v AS nejdou editovat,ale Avid ani netvrdí,že by vůbec měly fungovat.Pro Avid Studio nejsou v seznamu pluginů,ostatně pro Avid nejsou uváděny další pluginy kromě Red Giant co jsou součástí instalace.
Miroslav Polner

No práveže pre AS je od Prodad pack ktorý spm kúpil a ten je priamo do AS a efekty NewBlueFx fungujú ale iba pokiaľ sa needitujú. Takže chyba vyzerá byť v AS.
Boda
Příspěvky: 49
Registrován: 17.04.2011, 21:14
Kontaktovat uživatele:

Zdravím po delším čase. Přečetl jsem si diskuzi a opět mi to nedalo a pohrál jsem si s efekty (přidal na video, změnil nastavení, pustíl, opět změnil apod) U NewBlue naprosto bez problémů, taktéž u Vitascene.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host