Efekty Adorage a Vitascene

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Miroslav Polner

No veď to asi bude celý problém pri editácii efektov a to bude vecou AS a nie Adorage. Tie som skúšal v iných programoch a idú bez problémov ale zasa na druhej strane ekety NewBlue FX idú v AS dobre aj pri editácii. Zrejme tam bude niečo nekompatibilné. Toto zrejme možno bude riešiť až update AS.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tady bych Vás opravil.Standartní efekty obsažené v AS mi chodí a nemám problém s editací.V okamžiku,když přidám Vita nebo Ado sypou se i ty standarty.Ale podívám se ještě jednou na to,snad jsem něco nepřehlédl.Jěště nemám vyzkoušené HFX,snad s nima nebude problém.
Miroslav Polner

Áno, nerobia to všetky efekty iba pár, ostatné chodia dobre a aj všetk Blue FX bez problémov. Čo sa týka Adorage tak zatiaľ som to všetko dal peč pretože viazne aj komunikácia s ProDad kde sa stále iba niečo pýtajú a dnes mi poslali, že si mám kúpiť updater čo som si už raz kúpil takže neviem či ich nepotrebujem zakúpiť viacej aby to fungovalo. Rád by som videl komu efekty adorage fungujú bez problémov.
Miroslav Polner

No tak v podstate mám v As všetko vyriešené, posledná vec sú nešťastné adorage efekty, momentálne som napojený priamo na ProDad a na základe protokolov online zisťujú problém.

Information on how to send such a protocol please find here:
http://www.prodad.com/_dbe,faqs,_auto_8 ... l-us.xhtml

Ak má niekto problém ešte s adorage môže poslať úprotokol na túto adre su s popisom chyby, urýchlilo by to riešenie.
Miroslav Polner

Hello, we have checked your installation (protocol file) in our engineering, it´s OK.

What is exactly your problem now...

Toto je oficiálne vyjadrenie z ProDad. Podľa nich na základe protokolu je všetko v poriadku, ovšem efekty nefungujú ale to zrejme nie je závada.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

To si snad dělají srandu?Když se tak ptají jaký je přesně Váš problém teď?Zkuste jim to znova popsat jak se to chová,ale přesně,nebo zašlete screeny s popisem,já nejsem tak jazykově vybaven.Ale nedělám si iluze,odpověď,že chyba je na straně Avidu tak nějak předpokládám.
Miroslav Polner

Takže dodnes som nedostal žiadnu kladnú odpoveď . Skúšal som naištalovať Avid Studio na viac počítačov a rôzne OS a výsledok je stále rovnaký. Efekty ktoré sú editovateľné a to aj tie čo sú priamo v AS sa zaseknú a nedá sa s tým pohnúť. Pokiaľ sa efekt iba vloží tak problém nie je. Nikde na nete som sa nedozvedel komu a ako to funguje. Zrejme nikto asi nemá potrebu efekt editovať a upravovať.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zatím mi to dělá stejný problém jako Vám a nenašel jsem ještě způsob jak to rozchodit pro editaci.Sleduju jedno RU forum,tam to nějak řeší,ale moc se jim nedaří. Pokud se k něčemu dopracuju dám vědět.proDad má u mně po ptákách,je neseriozní,jakmile objevím nějaký funkční postup dám ho k dispozici.
Miroslav Polner

No to vyzerá tak, že chyba bude v AS. Ak požijete aj efekt zo základného balíka, tak ani ten sa nedá editovať. Je zaujímvé, že pri zavedení do predaja nikto z vývoju neprišiel na túto dosť závažnú chybu. Hlavne, že sa to predáva.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Právě to je na tom zavádějící.Dokud nevložím a nezačnu editovat efekt od prodad,všechno ostatní včetně efektů základního balíku funguje bez problému.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host