Efekty Adorage a Vitascene

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

pro Edacek. Nehodnotím dané video, ale jen a pouze efekty aplikované na dané video. Nechápu Váš ostrý tón. Já se pouze snažil dopídit použitelnosti daných efektů. Nikomu práci samotnou nepomlouvám. Vím dobře, že každé video dá práci. Mluvil jsem za sebe a jen za sebe. Nikomu jsem tu jeho touhu po jakýchkoliv efektech nevymlouval. Svůj názor ovšem vyjevit mohu. Diskutuji tu proto, abych se vždy dopídil smyslu toho či onoho. Nikomu neříkám smažte své efekty z PC. Svou úvahou jsem se jen snažil dobrat smyslu toho všeho. Já jsem tu vždy nakloněn diskusi. Můžeme se tu přít o malichernostech, ale to je ztráta času pro Vás i ostatní, mě nevýjimaje.
jojozu

prikláňam sa k názoru Romulus, natáčam už dlho a robím výlučne s Pinnacle ale toľko efektov ako bolo použitých v týchto klipoch som nepoužil vo všetkých svojich projektoch spolu a to som už točil pár svadieb a iných osláv. Menej je stále viac a netreba ohurovať efektami. Toť môj názor.
Miroslav Polner

Veď jasné, mne by stačili tie čo fungovali v PS 14. Nechcem nič viac. Adorage a Vitascene.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Fungují i v PS 15.Rychlá ukázka jak to vypadá je tady,zapomněl jsem na to,že jsem ji dělal.http://www.youtube.com/user/steviezah#p ... 4C70CFAD2E
Vitasceny jsou v max verzi,používal jsem je na projasnění nebo dobarvení mdlých záběrů,které by jinak skončily v koši,protože byly natočené za nevhodných světelných podmínek.V ukázce je v jednom klipu použita imitace natáčení v noci.
Ale vlastně na co je rozběhávat v AS,když jsou to samoúčelné hovadiny.Ostatně už i Windows Movie Maker Live 2011 umí HD,tak na co PS nebo ASB)-
Miroslav Polner

Takže sa stále trápim s adorage a vitascene a nejde to a nejde. Skúšal som efekty od NewBlue FX a žiaden problém, funguje to na sto percent a to sú trial verzie. Chyba bude zrejme v updateri pre As čo mi poslali z Prodad. Teda predali.
Miroslav Polner

Ešte som zistil jednu vec, že problém je v editácii efektov. Aj základný efekt v AS ak chcem editovať sa nechce renderovať. Takže problém bude zrejme v AS v editácii efektov ako celok.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

pro Steviezah: Děkuji, konečně praktická ukázka, která mě dokázala přesvědčit, že i efekty ADO a VITA mohou být i užitečné.

pro M.Polner. Mě jdou základní i bonusové efekty renderovat bez problémů, alespoň ty, které jsem použil doposud.
Miroslav Polner

No po vložení efektu do videa alebo prechodu to renderuje aj mne ale skúste efekt editovať a spraviť v ňom nejakú úpravu. Vtedy sa mi to zasekne keď to potvrdím.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tak to jsem zatím opravdu nezkoušel... :-(
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tento problém se řeší i na oficiálním foru Avid.Zatím taky neúspěšně,sleduju to,až se něco dovím dám vědět.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host